تقدیر از خانواده شهید منتسب به همکار شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

تقدیر از خانواده شهید منتسب به همکار شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان به مناسبت دهه امامت و ولایت و تکریم سادات، از خانواده معظم شهید “سید حبیب ا… حسینی نژاد” از شهدای منتسب به کارکنان شرکت توزیع برق استان سمنان قدردانی به عمل آمد. مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در پیامی با ارائه لوح تقدیر به […]

تقدیر از خانواده شهید منتسب به همکار شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

به مناسبت دهه امامت و ولایت و تکریم سادات، از خانواده معظم شهید “سید حبیب ا… حسینی نژاد” از شهدای منتسب به کارکنان شرکت توزیع برق استان سمنان قدردانی به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در پیامی با ارائه لوح تقدیر به این خانواده شهید بیان داشته است: شهید مشعل فروزان و شمع بشریت است که برای رسیدن به هدف والا و مقدس خویش با قلبی مشحون از عشق به معبود، خون پاک و مطهرش را هدیه نموده تا در دشت های پهناور دیار عاشقان، نهال سبز حق و حقیقت و جوانه های سپید شرف و انسانیت را بارور سازد.

سید محمد موسوی زاده اظهارداشته است: بدون تردید عظمت و سرافرازی نظام مقـدس جمهوری اسلامـی ایـران، مـرهون جانفشانی بزرگ مردانی است که برای حفظ این مرز و بوم، جـان خود را در راه اسـلام و آرمان های این نظام الهی فدا کرده و صبر و ایستادگی خانواده معظم شهدا نیز در توفیقات حاصله بسیار ارزشمند و ستودنی است.

وی همچنین خطاب به خانواده شهید سید حبیب ا… حسینی نژاد ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیرخم و گرامیداشت دهه امامت و ولایت تصریح نموده است: به منظور تکـریم شمـا خـانواده معظـم شهیـد که از سـادات جلیـل القـدر می باشیـد، این لـوح تقـدیر، تقدیـم حضـور می گردد.

گفتنی است: سید حبیب ا… حسینی نژاد در سال 1346 متولد و در سال 1364 در منطقه هورالعظیم به فیض عظیم شهادت نائل آمده است.