مدیرعامل آبفا شیراز

تعویض۱۷ هزار کنتور آب در شیراز

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز گفت: از ابتدای سال تاکنون 17.605 فقره کنتور در کلان‌شهر شیراز تعویض شده است.

تعویض۱۷ هزار کنتور آب در شیراز

به گزارش برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب شهر شیراز؛ بهمن بهروزی اظهار کرد: تعویض۱۷ هزار کنتور فرسوده و خراب از اقدامات مهم مجموعه آبفا شیراز در راستای سنجش عادلانه مصارف و شفاف‌سازی آب‌بهای پرداختی توسط مشترکان است.

 این مقام مسئول ابراز داشت: ازآنجایی‌که قدمت، نوع و جنس کنتور، شرایط آب و هوایی، نحوه نگهداری و برخی عوامل دیگر ازجمله صدمه به کنتور، تأثیر مستقیم بر عمر مفید آن‌ها دارد، به همین سبب در هر دوره از قرائت، تعداد جدیدی از کنتورهای مشترکان به فهرست فرسوده افزوده می‌شود.

  بهروزی با اشاره به اجرای تمامی عملیات تعویض و نصب کنتورهای فرسوده توسط کارشناسان فنی و تخصصی مجموعه آبفا شیراز گفت: تعویض کنتورها با کاربری‌های مسکونی، تجاری، عمومی، اداری، نظامی، خدماتی، دینی و مذهبی، صنعتی، آموزشی، فرهنگی، فضای سبز، دولتی و غیردولتی انجام‌شده است.

 وی افزود: با توجه به محاسبه آب‌بهای مصرفی بر اساس عملکرد کنتور، اطمینان حاصل کردن مشترکان از سالم بودن کنتورهای منازل خود ضروری است.