تشکیل هسته های غیر رسمی در ذیل کمیته های شورای فرهنگی ضروری است.

اولین جلسه شورای فرهنگی سال ۱۴۰۰با ارائه گزارش سال ۹۹ توسط دبیر کمیته فرهنگی و ارائه برنامه های سال ۱۴۰۰ برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان گلستان، مدیر عامل و رئیس شورای فرهنگی شرکت در این جلسه اظهار کرد: در سال ۹۹ اقدامات مناسبی در مباحث مهم فرهنگی انجام شد […]

اولین جلسه شورای فرهنگی سال ۱۴۰۰با ارائه گزارش سال ۹۹ توسط دبیر کمیته فرهنگی و ارائه برنامه های سال ۱۴۰۰ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان گلستان، مدیر عامل و رئیس شورای فرهنگی شرکت در این جلسه اظهار کرد: در سال ۹۹ اقدامات مناسبی در مباحث مهم فرهنگی انجام شد که از جمله می توان به چهار دوره اهدای کمک های مومنانه، دو دوره اهدای خون و برگزاری مراسم مختلف ملی و دینی اشاره کرد.
مهندس سید محسن حسینی با بیان اینکه در سال جدید اقدامات و برنامه های فرهنگی با توان بیشتری پیگیری شود، گفت: تقویت هسته های اولیه غیررسمی در بخش های مختلف شورای فرهنگی ضروری است.
مهندس حسینی با اشاره به فرا رسیدن ماه رمضان اظهار کرد: برگزاری طرح ختم مجازی قرآن کریم، تولید و ترویج محتوای فرهنگی و تفسیر قرآن و نهج البلاغه در این ماه در بستر مجازی، تجهیز نمازخانه ادارات شهرستانی منابع آب، تقدیر از فعالان نماز شرکت، تشکیل هسته های اولیه مشاوران جوان وبانوان از جمله اقداماتی است که لازم است طی این ماه و ماه های آینده در بحث فرهنگی پیگیری شود.
دبیر کمیته فرهنگی شرکت نیز در این جلسه با بیان گزارشی از عملکرد شورای فرهنگی در سال ۹۹ گفت: ۲ مرحله اهدای خون همکاران شرکت درهفته بسیج و روز ملی آب، تجهیز نمازخانه جدید شرکت، برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس ، گرامیداشت روز شهدا در تمام ادارات شهرستان ها و برگزاری نمایشگاه عکس دهه مبارک  فجر از اهم برنامه های این شورا در سال گذشته بود.
مهندس مصطفی رضائی افزود: برگزاری مراسم تقدیر از خادمان نماز، تولید و ترویج محتوی فرهنگی با موضوع نماز، نمایشگاه کتاب، مشارکت در طرح اکرام ایتام و برگزاری مراسم شهادت امام علی (ع) و ولادت امام حسن(ع) در صورت بهبود وضعیت کرونا از دیگر برنامه های این شرکت در ماه مبارک رمضان است.