تشریح اقدامات استراتژیک آبفای همدان در سال 99

تنوع بخشی به درآمدها، استفاده از سرمایه گذاران، کاهش هزینه ها و خدمات بهینه از اقدامات استراتژیک شرکت آب وفاضلاب استان همدان در سال 99 است. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با اشاره به تدوین برنامه استراتژیک شرکت در راستای بی اثر کردن تحریم ها گفت: تنوع بخشی به منابع درآمدی، مدیریت تولید […]

تنوع بخشی به درآمدها، استفاده از سرمایه گذاران، کاهش هزینه ها و خدمات بهینه از اقدامات استراتژیک شرکت آب وفاضلاب استان همدان در سال 99 است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با اشاره به تدوین برنامه استراتژیک شرکت در راستای بی اثر کردن تحریم ها گفت: تنوع بخشی به منابع درآمدی، مدیریت تولید و تقاضای آب شرب، استفاده از ظرفیت های داخلی، مدیریت آب بدون درآمد، کاهش اتکا به منابع اعتباری دولتی و ارائه خدمات بهینه به مردم از جمله راهبردهای این مجموعه در استان است.
“سیدهادی حسینی بیدار” افزود: در همراهی با پویش تأثیرگذار #هرهفته_الف_ب_ایران که در مجموعه وزارت نیرو با همکاری رسانه ها و مردم در دست اقدام است، مجموعه آب و فاضلاب استان همدان ضمن بازنگری در فرایندها و روندهای کاری مخصوصا اجرای پروژه ها و تسهیل خدمات رسانی به مشترکان در سال جاری در 4 حوزه پروژه ها را تکمیل و راه اندازی خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان همدان اعلام کرد: در مجموع تعداد 17 پروژه با مبلغ 642 میلیارد ریال سرمایه گذاری در پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح خواهد شد.
حسینی بیدار ادامه داد: 5 مجتمع آبرسانی برای جمعیت تحت پوشش 40 هزار و 21 نفر در 57 روستا با مبلغ 399 میلیارد ریال سرمایه گذاری افتتاح خواهد شد.
وی افزود: آبرسانی به 11 روستا با جمعیت 12 هزار و 154 نفر با سرمایه گذاری 73 میلیارد ریال نیز جزو اولویت ها است.
حسینی بیدار با اشاره به اقدامات در حوزه فاضلاب گفت: احداث تصفیه خانه با ظرفیت هزار و 500 لیتر بر ثانیه برای 500 هزار نفر جمعیت تحت پوشش با سرمایه گذاری 170 میلیارد ریال در شهر همدان یکی دیگر از اقدامات این شرکت در قالب این پویش است.
وی با تأکید بر اقدامات شرکت آب وفاضلاب در راستای شعار سال و جهش تولید، ادامه داد: تاکنون تلاش کرده ایم تا با جمع آوری و دفع فاضلاب و تحویل پساب به واحدهای تولیدی و کشاورزی سهمی در تسهیل کسب و کارها ایفا کنیم.
حسینی بیدار در ادامه به برنامه های اولویت دار این شرکت اشاره کرد و گفت: در برنامه عملیاتی سال 99 شرکت آب و فاضلاب کاهش هزینه های بالاسری، مدیریت اقتصادی پروژه ها در جهت تسریع در اتمام و راه اندازی پروژه ها، استفاده از ظرفیت های قانونی بودجه 99، استفاده از ظرفیت های مردمی و خیرین و اجرای طرح ها بدون نیاز به منابع اعتباری و بانکی جزو اولویت های این شرکت در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به شمار می آید.
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان همدان با اشاره به تحریم ها و همه گیری بیماری کرونا از سال 98 تاکنون و تأثیرگذاری بر فعالیت های اقتصادی و اجتماعی کشور، گفت: این دو پدیده اثرات و تبعات متعدی بر زندگی و معیشت مردم داشته اند که در آب وفاضلاب استان همدان تلاش کرده ایم تا با اقداماتی در بخش آب شرب خللی در معیشت افراد و فعالیت واحدهای تولیدی، تجاری و صنعتی وارد نشود.
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان همدان در پایان گفت: قصد داریم در سال 99 با تمام وجود و ظرفیت ممکن و با بالاترین میزان بهره وری در راستای سربلندی استان و کشور، خدمتگزاری، رفاه و آسایش خاطر مردم نقش ایفا کنیم.