تشدید اقدامات مقابله با کرونا در پی شیوع موج دوم بیماری

مدیرکل امور اداری و پشتیبانی شرکت تولید نیروی برق حرارتی گفت:‌ از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون حدود سه هزار و ۵۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده سطوح، ۳۲ هزار عدد ماسک، سه هزار و ۲۰۰ ژل ضدعفونی و ۱۵۵ هزار جفت دستکش میان کارکنان شرکت توزیع شده است. مسعود تقوایی با اشاره به اینکه از […]

مدیرکل امور اداری و پشتیبانی شرکت تولید نیروی برق حرارتی گفت:‌ از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون حدود سه هزار و ۵۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده سطوح، ۳۲ هزار عدد ماسک، سه هزار و ۲۰۰ ژل ضدعفونی و ۱۵۵ هزار جفت دستکش میان کارکنان شرکت توزیع شده است.

مسعود تقوایی با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون حدود سه هزار و ۵۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده سطوح در شرکت مورد استفاده قرار گرفته است، عنوان کرد:‌ در پی شروع موج دوم کرونا در کشور اقدامات صورت گرفته در این زمینه تشدید پیدا کرده است

وی با تاکید بر اینکه در طی این مدت دو هزار و ۵۰۰ لیتر محلول ضدعفونی دست عرضه شده است، ادامه داد:‌ همچنین به منظور محافظت بیشتر از سلامت کارکنان شرکت بیش از سه هزار و ۲۰۰ ژل ضدعفونی طی این مدت در اختیار پرسنل مجموعه قرار گرفته است.

مدیرکل امور اداری و پشتیبانی شرکت تولید نیروی برق حرارتی با اشاره به توزیع ۱۵۵ هزار جفت دستکش در میان همکاران شرکت، گفت:‌ همچنین تاکنون حدود ۳۲ هزار عدد ماسک در اختیار پرسنل مجموعه قرار گرفته است.

تقوایی با اشاره به استمرار توزیع اقلام بهداشتی میان کارکنان شرکت به منظور مقابله با ویروس کرونا، ادامه داد:‌ در طی این مدت برای همکاران خدماتی و نگهبانان شرکت که ارتباط بیشتری با ارباب رجوع دارند، لباس فرم ضدعفونی، عینک محافظ و شیلد برای محافظت هر چه بیشتر پرسنل این بخش‌‌ها در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به تب‌سنجی مداوم از مراجعان به شرکت، گفت:‌ از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور به صورت تمام وقت پزشک در مجموعه حضور داشته است تا وضعیت همکاران به صورت مستمر مورد رصد و پیگیری قرار بگیرد.

مدیرکل امور اداری و پشتیبانی شرکت تولید نیروی برق حرارتی با تاکید بر اینکه تاکنون دو نوبت از تمامی همکاران شرکت تست کرونا انجام شده است، عنوان کرد:‌ براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته هر روز راس ساعت ۹ صبح تمامی خودروهای مستقر در شرکت ضدعفونی می‌شود و مواد ضدعفونی لازم در اختیار راننده‌ها قرار می‌گیرد.

تقوایی با اشاره به ارائه آموزش‌های تکمیلی به نیروهای خدماتی و افراد مرتبط با کارکنان شرکت، گفت:‌ از زمان شیوع کرونا تاکنون مراکزی همچون رستوران، آبدارخانه‌ها و نمازخانه که امکان افزایش شیوع کرونا در آن‌ها وجود دارد تعطیل شده است.

وی با تاکید بر اینکه به صورت هفتگی پک لوازم بهداشتی در اختیار همکاران قرار می‌گیرد، اضافه کرد:‌ با انجام تمامی این اقدامات در تلاشیم تا زنجیره شیوع کرونا رفته رفته کمتر شده و احتمال ابتلای کارکنان شرکت به این ویروس را با همکاری همکاران محترم کاهش دهیم.

تقوایی عامل اصلی قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا را همراهی و همکاری همکاران برشمرد و از تمام کارکنان درخواست کرد که در حفظ سلامت خود، خانواده و همکارانشان اقدام لازم را به عمل آورده و با این اداره کل همکاری کنند.

وی در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی همکاران، از واحدهایی که در زمینه اقدامات اجرایی و پیشگیری از شیوع کرونا همراه اداره کل امور اداری و پشتیبانی بوده‌اند تشکر و قدردانی کرد.