تسریع اجرای طرح های آبرسانی در لرستان

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی از سد های تامین آب شرب شرکت آب منطقه‌ای لرستان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای لرستان، دکتر مهرداد ویسکرمی نماینده مردم  شریف خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس داریوش حسن‌نژاد مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای از سدهای تامین آب شرب خرم آباد ، […]

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی از سد های تامین آب شرب شرکت آب منطقه‌ای لرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای لرستان، دکتر مهرداد ویسکرمی نماینده مردم  شریف خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس داریوش حسن‌نژاد مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای از سدهای تامین آب شرب خرم آباد ، سراب تلخ و مخملکوه بازدید کردند .

در این بازدید دکتر مهرداد ویسکرمی ابراز داشتند: اجرای دو طرح سراب تلخ و مخملکوه از مطالبات جدی و به حق مردم برای تامین آب شرب و صنعت بوده و لازم است هرچه سریعتر عملیات اجرایی آنها تکمیل و به اتمام برسد .

ایشان تلاش شبانه روزی برای تامین اعتبار و تخصیص منابع مالی مورد نیاز برای اجرای دو سد را مهم و حیاتی شمرده و ضمن حمایت و همکاری با مدیر عامل آب منطقه ای لرستان برای احقاق حقوق مردم استان افزودند:  ضروری است ازظرفیت بخش خصوصی برای پیشرفت پروژه های مهم استان لرستان و شهر خرم آباد استفاده گردد .  

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان در ادامه بازدید ضمن تشریح وضعیت موجود آب شرب خرم آباد و‌مشکلات پیش رو، مزایای احداث دو سد مذکور را  بیان کرده و تصریح کرد دو سد سراب تلخ و مخملکوه در صورت اجراء می توانند مشکل آب شرب خرم‌آباد را در بلندمدت حل کرده و در آینده  به یکی از جاذبه های گردشگری شهرستان خرم‌آباد تبدیل شوند