تداوم طرح رویداد آبی شهرستان های استان یزد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد از تداوم طرح رویداد آبی شهرستان های استان در سال جاری به منظور ارتباط نزدیک با مردم خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای یزد، محمدمهدی جوادیان زاده در اتاق فکر رویداد آبی شهرستانهای تفت و مهریزکه با حضور معاونین و مدیران شرکت آب منطقه […]

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد از تداوم طرح رویداد آبی شهرستان های استان در سال جاری به منظور ارتباط نزدیک با مردم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای یزد، محمدمهدی جوادیان زاده در اتاق فکر رویداد آبی شهرستانهای تفت و مهریزکه با حضور معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای برگزار شد، ضمن اشاره به اهمیت برگزاری رویداد آبی شهرستان ها و ادامه این روند درسالهای آتی به عملکرد خوب شرکت دراین خصوص در سال گذشته پرداخت و با تقدیر و تشکر از مسئولین مربوطه خواستار تمرکز بیشتر و کارشناسی تر بر روی این موضوع مهم شد.

وی با بیان اینکه ائمه جمعه،فرمانداران،دادستان ها و روسای ادارات آب شهرستانها در سال گذشته نهایت همکاری را با این شرکت داشته و ما را در رسیدن به اهداف این رویداد آبی همراهی نموده اند،اظهارامیدواری کرد امسال نیزبا همکاری و همراهی بیشتر بتوانیم دغدغه های آبی شهرستانها را مرتفع نماییم.

در این نشست هرکدام از اعضا ضمن آسیب شناسی طرح رویداد آبی سال گذشته به بیان عملکردها دستاوردها و تاثیرات این رویداد در خصوص حفاظت و بهره برداری صحیح از منابع آب زیرزمینی پرداخته و با بیان اینکه ادامه این روند و ارتباط نزدیک و موثر مسئولین با مردم،کشاورزان و بهره برداران میتواند در بخش های آموزش،اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و آسیب شناسی پیشرفتهای چشمگیری در رفع مشکلات آبی داشته باشد بر همکاری همه جانبه در این خصوص تاکید کردند.

در ادامه رییس منابع آب شهرستانهای تفت و مهریز با اشاره به دغدغه های فرماندار این دو شهرستان درمورد تامین آب شرب و چاههای غیرمجاز، مسدود کردن ۴حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان مهریز را از ره آورد سال گذشته این رویداد عنوان کرد و افزود امیدواریم با تداوم این رویداد و همکاری و مساعدت دادستان ها بتوانیم از دغدغه های آبی شهرستانها بکاهیم.