تجلیل معاون برنامه ریزی وزیرنیرو از برگزار کنندگان یازدهمین دوره مسابقات سراسری دارت

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیرنیرو از برگزار کنندگان یازدهمین دوره مسابقات سراسری دارت خواهران وزارت نیرو تجلیل کرد.

تجلیل معاون برنامه ریزی وزیرنیرو از برگزار کنندگان یازدهمین دوره مسابقات سراسری دارت خواهران وزارت نیرو

به گزارش برقاب، یزدان رضایی در حاشیه مراسم اختتامیه یازدهمین دوره مسابقات سراسری دارت خواهران وزارت نیرو یادواره شهدای خدمت و رییس جمهور شهید از محمد اشرفی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی، فرزانه صادق زاده دبیر انجمن دارت وزارت نیرو و فرزاد حکیمی مسئول ورزش شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی به لحاظ برگزاری هرچه باشکوهتر و مطلوب این دوره از مسابقات تجلیل کرد.

در تجلیل معاون برنامه ریزی  و امور اقتصادی وزیرنیرو آمده است:

توفیق خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی،  فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت.

 به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند درخدمت به مردم نهایت استفاده را ببرند،قطعاً کار برای رضای خداوند، بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

بدینوسیله برخود لازم می دانم از زحمات بی شائبه و موثر جنابعالی در یازدهمین دوره مسابقات دارت خواهران وزارت نیرو بمناسبت گرامیداشت شهدای خدمت که به میزبانی هیات ورزشی صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی برگزار گردید،  تقدیر و تشکر نموده و موفقیت و بهروزی روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت  می نمایم.