تجلیل از فعالان عرصه حجاب و عفاف در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان  زنجان طی مراسمی از فعالان عرصه حجاب و عفاف این شرکت با اهدای لوح و هدایایی تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در این لوح که به امضای مهندس جزء قاسمی رسیده است آمده: بدینوسیله از تلاش های ارزشمند جنابعالی در راه اعتلای […]

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان  زنجان طی مراسمی از فعالان عرصه حجاب و عفاف این شرکت با اهدای لوح و هدایایی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در این لوح که به امضای مهندس جزء قاسمی رسیده است آمده:

بدینوسیله از تلاش های ارزشمند جنابعالی در راه اعتلای فرهنگ عفاف و حجاب به مصداق حدیث معروف از امام رضا (ع) “من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق” سپاسگذاری می گردد.امید آنکه به یاری پروردگار با پیروی از سیره اهل بیت علیه السلام در راه ترویج فرهنگ دینی و اسلامی در سطح شرکت موفق و پیروز باشید.

 

تجلیل از سادات امور آب و فاضلاب شهرستان خدابنده

به مناسبت عید غدیر خم ، و به همت دفتر امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، مراسم تجلیل از همکاران سادات در امور آب و فاضلاب شهرستان خدابنده از توابع استان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، بدیعی فرد مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خدابنده در این مراسم با تبریک عید ولایت امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) به سادات ارجمند، واقعه غدیر را واقعه ای بزرگ و حیاتی برای جهان اسلام برشمرده و اظهار داشتند در چنین روزی پیامبر اکرم (ص) دو یادگار نفیس و گرانبها را به امانت سپرد که یکی کتاب خدا و دیگری عترت و اهل بیت پیامبر (ص) بود که این دو یادگار هرگز از هم جدا نخواهند شد.

در این مراسم از 7  نفر از همکاران سادات امور آب و فاضلاب شهرستان خدابنده با  اهدای بسته فرهنگی ، شاخه گل و لوح تبریک تجلیل بعمل آمد.