تاکید بر اهمیت نقش آب‌رسانی به مردم

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز، در نشست دوستانه حجت‌الاسلام حسین ملک مکان، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه فارس با بهمن بهروزی، مدیرعامل و نیز علی شبانی، معاون خدمات مشترکین و درآمد؛ بهرام زاهدی، مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی و همچنین مجتبی فرهادی، بازرس ویژه مدیرعامل و مسئول پیگیری امور […]

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز، در نشست دوستانه حجت‌الاسلام حسین ملک مکان، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه فارس با بهمن بهروزی، مدیرعامل و نیز علی شبانی، معاون خدمات مشترکین و درآمد؛ بهرام زاهدی، مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی و همچنین مجتبی فرهادی، بازرس ویژه مدیرعامل و مسئول پیگیری امور مربوط نمایندگان مجلس، اعضای شورای شهر و سایر امور محوله که در دهه امامت و ولایت برگزار شد رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه فارس ضمن برشمردن حساسیت و اهمیت کار شرکت آبفا شیراز مبنی بر وظیفه سنگین و مهم آبرسانی به مردم کلانشهر شیراز ، عملکرد این شرکت را ستود وبرای ادامه این مسیر خداپسندانه آرزوی توفیق نمود.

حجت‌الاسلام حسین ملک مکان به اهمیت نقش آب‌رسانی به مردم تأکید کرد و افزود: آب‌رسانی با وقوع چند سال خشک‌سالی و مصرف آب مردم کار سختی است که امید داریم باتدبیر در امر خدمت‌رسانی و الطاف الهی بخشی از مشکلات از بین برود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت نقش ائمه جماعات و واعظان اشاره کرد و اظهار داشت: در راستای فرهنگ‌سازی مصرف آب و پرهیز از اسراف باید عمل شود.

در این نشست رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل آبفا شیراز، ضمن تشریح وظایف شرکت؛  به ارائه گزارشی از عملکرد آبفا شیراز در امر خدمت‌رسانی به مردم پرداخت.

بهمن بهروزی با اشاره به اقدامات مهم شرکت ازجمله افتتاح تصفیه‌خانه بزرگ شماره۲ شیراز و همچنین اتصال خط دوم آب‌رسانی از سد درود زن در سال جاری تصریح کرد: کاهش محسوس مشکلات مردم در تابستان جاری مرهون همت مضاعف و تلاش شبانه‌روزی کارکنان و مهندسین خبره در شرکت آبفا شیراز است.

 این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به افزایش مصرف چشم‌گیر آب با روشن شدن کولرهای آبی همراه با مبارزه با کرونا اشاره کرد و در پایان سخنان خود خواستار سخنرانی ائمه جماعات و نیز تشویق و ترغیب مردم به مدیریت مصرف و صرفه‌جویی در مصرف آب شد.