تاکنون خاموشی بابرنامه در محدوده شرکت توزیع برق تبریز نداشتیم

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان اینکه تاکنون در سال جاری و در محدوده ی کاری شرکت، خاموشی های بابرنامه نداشته ایم، خاموشی های عصر روز سه شنبه (۳۱ تیرماهه ۹۹) را ناشی از سوختن ۳ ترانسفورماتور در مرکز شهر تبریز دانست. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، عادل کاظمی […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان اینکه تاکنون در سال جاری و در محدوده ی کاری شرکت، خاموشی های بابرنامه نداشته ایم، خاموشی های عصر روز سه شنبه (۳۱ تیرماهه ۹۹) را ناشی از سوختن ۳ ترانسفورماتور در مرکز شهر تبریز دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، عادل کاظمی با تاکید بر اینکه بالا رفتن دما و افزایش مصرف انرژی مشترکان، فشار زیادی به شبکه ی برق وارد می سازد، گفت: بر اثر افزایش بار در عصر روز سه شنبه، سه ترانس واقع در محدوده مرکزی شهر تبریز از مدار خارج شدند.
وی ادامه داد: همکاران توزیع برق تبریز به طور متوسط پس از صرف ۶ ساعت کار سخت و طاقت فرسا روی هر ترانسفورماتور، موفق شدند ترانسفورماتورهای سوخته  را تا نیمه شب به مدار بازگردانند.
مدیرعامل توزیع  برق تبریز در پایان با اشاره به اینکه با پایان یافتن تیرماه، هنوز شاهد خاموشی بابرنامه در محدوده شرکت نبودیم، از شهروندان و مشترکان فهیم خواست تا با مدیریت مصرف انرژی، از افزایش بارهای ناگهانی در شبکه خودداری کنند تا شاهد خاموشی و ایجاد مشکل برای تجهیزات شبکه برق نباشیم.