تامین فشار آب 5 هزار مشترک در شهر نیشابور

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نبشابور اظهار داشت: مشکل فشار آب پنج هزار مشترک دراین شهر با اقدامات مهندسی رفع شد. علی رضا اخویان این اقدامات را تفکیک زون های 3 و 4 شبکه توزیع آب در محدوده کمربندی نیشابور و اجرای عملیات اتصال شبکه 800 به شبکه توزیع این مناطق با […]

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نبشابور اظهار داشت: مشکل فشار آب پنج هزار مشترک دراین شهر با اقدامات مهندسی رفع شد.
علی رضا اخویان این اقدامات را تفکیک زون های 3 و 4 شبکه توزیع آب در محدوده کمربندی نیشابور و اجرای عملیات اتصال شبکه 800 به شبکه توزیع این مناطق با لوله 300 فولادی اعلام کرد .
وی هزینه اجرای این عملیات را دو میلیارد و 500میلیون ریال شامل خرید اتصالات و لوله اعلام کرد که منجر به رضایت مندی بیشتر شهروندان شد.
وی همچنین از اجرای خط شبکه ارتباطی مخازن بینالود و بسیج این شهر خبر داد و افزود : مخزن بسیج در مواردی به علت بروز مشکل در برخی چاه ها با کاهش دبی ورودی و حجم کم آب مواجه می شد که با این عملیات نسبت به تامین پایدار و ذخیره سازی آب در این مخزن 5000 متر مکعبی اقدام شد.
وی ادامه داد : این خط با اعتبار دو میلیارد و 500میلیون ریال در حال اجرا می باشد و همزمان عملیات اتصال خط انتقال چاه شماره 13 به مخزن هم انجام می شود.
وی گفت: با اتمام این پروژه شاهد تقویت فشار در مناطق باغچه بان ،بسیج و احسان خواهیم بود که باعث رضایت مندی مشترکان خواهد شد.