تامین آب آشامیدنی شهرها و روستاها در اولویت برنامه‌های استان بوشهر

عبدالکریم گراوند در بازدید از عملیات بتن‌ریزی آب شیرین‌کن ۳۵ هزار متر مکعبی که به سبب شدت گرما در شب انجام می‌شود با قدردانی از تلاش گروه مپنا در ساخت این پروژه اظهار داشت: جهاد در عرصه خدمات رسانی به مردم مورد توجه قرار دارد که تلاش در اجرای پروژه‌های تامین آب آشامیدنی پایدار در […]

عبدالکریم گراوند در بازدید از عملیات بتن‌ریزی آب شیرین‌کن ۳۵ هزار متر مکعبی که به سبب شدت گرما در شب انجام می‌شود با قدردانی از تلاش گروه مپنا در ساخت این پروژه اظهار داشت: جهاد در عرصه خدمات رسانی به مردم مورد توجه قرار دارد که تلاش در اجرای پروژه‌های تامین آب آشامیدنی پایدار در این راستا است.

وی اهمیت پروژه آب شیرین کن ۳۵ هزار متر مکعبی بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: بر اساس تعهد مدیرعامل گروه مپنا سرمایه‌گذار پروژه آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار متر مکعبی بوشهر در زمان‌بندی تعیین شده وارد مدار تولید می‌شود.

وی، با قدردانی از تلاش سرمایه گذار و شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر در اجرای این طرح تصریح کرد:تکمیل آب‌شیرین‌کن ۳۵هزار متر مکعبی نقش مهمی در تامین آب پایدار استان بوشهر دارد. استاندار بوشهر با تاکید بر این نکته که پروژه یاد شده با تلاش شبانه‌روزی در حال ساخت است بیان کرد: با اراده‌ای که در اجرای این پروژه است پیش بینی می‌شود براساس برنامه‌زمان‌بندی تکمیل و افتتاح ‌شود.

گراوند از اجرای طرح‌های شیرین‌سازی آب دریا در نقاط مختلف استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در راستای تامین آب آشامیدنی سالم و حل مشکلات آبرسانی استان بوشهر، پروژه‌های شیرین‌سازی آب دریا در نقاط مختلف شهری و روستایی استان بوشهر در حال اجراء است که با تکمیل آنها، این استان از مشکل تاریخی تامین آب شرب عبور می‌کند.

وی تامین آب آشامیدنی شهرها و روستاها را در اولویت برنامه‌های استان بوشهر دانست و تاکید کرد: از ۲ سال گذشته طرح‌های مهم و اثرگذاری در تحقق مطالبات مردم در تامین آب شرب در قالب پروژه‌های مختلف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در شهرها و روستا اجرایی شده که تکنیل آنها تحولی در تامین آب پایدار استان بوشهر ایجاد می‌کند.

استاندار بوشهر با قدردانی از تلاش شرکت آب و فاضلاب در تدوین پروژه‌های آب شیرین‌کن در شهرها و روستاها خاطرنشان کرد: روند اجرای این پروژه‌ها تسریع یافته که تکمیل و در مدار قرار گرفتن آنها در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.