مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان‌غربی :

بیش از ۶۲ هزار مسافر از سدهای آذربایجان‌غربی بازدید کردند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به استقبال چشمگیر مهمانان نوروزی از طرح بازدید از سدهای استان گفت: امسال در ایام نوروز بیش از 62 هزار نفر از مسافران و گردشگران از سه سد بزرگ استان بازدید کردند.

بیش از ۶۲ هزار مسافر از سدهای آذربایجان‌غربی بازدید کردند

 

به گزارش برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی مجید رستگاری  با بیان اینکه شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان‌غربی به عنوان متولی بخش آب استان با انجام برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم از دوم تا دهم فروردین ماه امسال پذیرای بازدیدکنندگان از سه سد بزرگ استان بود، اظهار کرد: در مجموع بیش از ۶۲ هزار نفر از مسافران و گردشگران نوروزی از سه سد بزرگ شهرچای، سد مهاباد و سد آغ چای بازدید کردند.

وی با بیان اینکه سد مهاباد با ۴۱هزار نفر بازدید کننده بیشترین تعداد بازدیدها را به خود اختصاص داد، افزود: سد شهرچای در مرکز استان نیز بیش از۱۶ هزار نفر بازدید کننده داشت.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان‌غربی اضافه کرد: سد آغ چای نیز با بیش از ۴۸۰۰ نفر بازدیدکننده میزبان گردشگران نوروزی بود.

وی تصریح کرد: همچنین بسته‌های فرهنگی در راستای معرفی فعالیت‌های شرکت آب منطقه‌ای و اشاعه فرهنگ حفاظت و بهره‌برداری بهینه از منابع آب بین گردشگران توزیع و توضیحات لازم نیز توسط مسئولین وکارشناسان سد به بازدیدکنندگان ارائه شد.