در ایام نوروز 1403:

بیش از ۴ هزار نفر از تاسیسات آبی استان بوشهر بازدید کردند

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای بوشهر از بازدید بیش از 4 هزار و 400 نفر از گردشگران و هموطنان از سدهای رئیسعلی دلواری، تنگ ارم و ارغون در ایام نوروز خبر داد.
بیش از ۴ هزار نفر از تاسیسات آبی استان بوشهر بازدید کردند

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای بوشهر از بازدید بیش از ۴ هزار و ۴۰۰ نفر از گردشگران و هموطنان از سدهای رئیسعلی دلواری، تنگ ارم و ارغون در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش برقآب، به نقل از شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای بوشهر، عبدالطیف عباسی نژاد اظهار کرد: سازه‌های آبی و سدها به دلیل قرارگیری همجواری با طبیعت زیبا، پوشش گیاهی مناسب و دریاچه‌های ایجاد شده در مخازن سدها، از جمله جاذبه‌های پر رونق گردشگری محسوب می‌شوند.

وی افزود: سازه‌های آبی استان بوشهر نیز از جمله مناطق دارای ظرفیت‌های بالای گردشگری است و سالانه علاقمندان زیادی به بازدید از این سازه‌ها، به عنوان یک دستاورد فنی_مهندسی و همچنین به عنوان یک منطقه دارای مناظر طبیعی چشم نواز می‌پردازند.

عباسی نژاد خاطرنشان کرد: به منظور ایجاد شرابط میزبانی هرچه بهتر از گردشگران نوروزی، از اسفندماه تمهیدات لازم جهت اسکان، تردد و ساماندهی بازدیدکنندگان در این سازه‌ها فراهم شد.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای بوشهر عنوان کرد: در سد رئیسعلی دلواری نیز به عنوان بزرگترین سازه آبی استان بوشهر، با پیش بینی و اجرای بازدیدهای برنامه ریزی شده گردشگری و استقرار کارشناسان فنی، به طور ویژه به نیازهای گردشگران پاسخ داده شد.