بهره مندی ۶۸۵۰ خانوار روستا بابل از آب آشامیدنی

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران گفت: با اجرای چندین پروژه آبرسانی در شهرستان بابل 6850 خانوار در روستاهای این شهرستان ضمن بهره مندی از نعمت آب آشامیدنی سالم از تقویت فشار آب مناسب برخوردار شدند.

بهره مندی ۶۸۵۰ خانوار روستا بابل از آب آشامیدنی با اجرای پروژه های آبرسانی

 

به گزارش برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت آبفا مازندران؛ بهزاد برارزاده با اشاره به اتمام پروژه های آبرسانی در دست اجرای شهرستان بابل اظهار داشت: آبرسانی مجتمع مقری کلای بابل با اجرای هشت کیلومتر خط انتقال، ۱۴ کیلومتر شبکه توزیع،حفر و تجهیز یک حلقه چاه، ساخت دو باب مخازن ذخیره به حجم۵۰۰ متر مکعب و نیز احداث اتاقک و اجرای طرح برق با صرف اعتباری بالغ بر۲۰۰ میلیارد ریال اجراء شده است  و اهالی هشت روستا با دو هزار خانوار از مزایای این پروژه آبرسانی بهره مند شدند.

او در خصوص مجتمع بالابازیار بابل گفت: ۴۰۰۰ متر لوله گذاری خط انتقال با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای این مجتمع آبرسانی انجام شد و ۸۰۰ خانوار پنج روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار شدند که البته بخشی از کار با مشارکت دهیار و شوراهای روستاهای تحت پوشش صورت گرفت.

مدیر عامل آبفا مازندران از اتصال ۸۰۰ متر خط انتقال شهرهای گروه الف به مجتمع آغوزبن به بیشه سر بابل نیز خبر داد و افزود: برای اجرای این پروژه ۳۵ میلیارد ریال اعتبار صرف و موجب تقویت فشار آب اهالی هشت روستا با ۲۷۵۰خانوار شد.

برارزاده به اتصال خط انتقال شهرهای گروه الف به مجتمع آبرسانی منصور کنده به منظور آبرسانی به روستای رمنت بابل اشاره کرد و گفت: ۸۰ متر خط انتقال به قطر۲۰۰ میلیمتر برای اتصال خط انتقال ۱۱۰۰ میلیمتری به ۲۸۰ میلیمتر با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال انجام شد و با اجرای این پروژه۱۳۰۰ خانوار روستای رمنت از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار شدند.