بهره برداری از ۴ طرح بزرگ صنعت آب در ۳ استان

چهار طرح بزرگ صنعت آب با سرمایه‌گذاری ۲۶۰۰ میلیارد تومان و آغاز عملیات اجرایی سد “زارم‌رود” در سه استان هرمزگان، مازندران و خوزستان با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و وزیر نیرو در چهارمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد. به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، روز پنج‌شنبه پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با بهره‌برداری از […]

چهار طرح بزرگ صنعت آب با سرمایه‌گذاری ۲۶۰۰ میلیارد تومان و آغاز عملیات اجرایی سد “زارم‌رود” در سه استان هرمزگان، مازندران و خوزستان با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و وزیر نیرو در چهارمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، روز پنج‌شنبه پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با بهره‌برداری از چهار طرح آماده شده وارد چهارمین هفته خود در سال ۱۴۰۰ می‌شود که از این چهار طرح، دو طرح در استان هرمزگان، یک طرح در استان مازندران و یک طرح نیز در استان خوزستان قرار دارد.
“فاز سوم سامانه نمک زدایی بندرعباس، خط انتقال آبرسانی به بندرعباس از آب شیرین‌کن” و تصفیه‌خانه آب سرنی” به ارزش ۱۲۸۵ میلیارد تومان دو طرح‌ آماده شده‌ در استان هرمزگان است که به بهره‌برداری خواهند رسید.
“واحد دوم تصفیه‌خانه فاضلاب ساری” با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان نیز یکی دیگر از طرح‌های آماده بهره‌برداری در استان مازندران است.
آخرین طرح آماده افتتاح “آبگیری سد بالارود” با سرمایه‌گذاری ۶۴۵ میلیارد تومان است که در استان خوزستان قرار داشته و فردا با دستور رئیس جمهور آغاز خواهد شد.
همچنین در ادامه پویش هفته چهارم، عملیات اجرایی “سد زارم‌رود” با سرمایه‌گذاری ۹۰ میلیارد تومان در استان مازندران آغاز خواهد شد.