بهره برداری از پروژه خط انتقال تصفیه خانه فاضلاب شهر ایوان

لوله گذاری شبکه جمع آوری خط  انتقال فاضلاب شهر ایوان  با 98 درصد پیشرفت فیزیکی در حال آستانه بهره برداری قرار دارد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان  با اعلام این خبر  گفت:  عملیات خطوط انتقال و شبکه جمع‌آوری فاضلاب در شهرستان ایوان با […]

لوله گذاری شبکه جمع آوری خط  انتقال فاضلاب شهر ایوان  با 98 درصد پیشرفت فیزیکی در حال آستانه بهره برداری قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان  با اعلام این خبر  گفت:  عملیات خطوط انتقال و شبکه جمع‌آوری فاضلاب در شهرستان ایوان با وجود مشکلاتی از جمله تامین اعتبارات مورد نیاز و وجود معارض در  محل عبور خط انتقال فاضلاب شهر ایوان کار اجرای آن رو به اتمام است و ظرف چند روز آینده به بهره برداری خواهد رسید.

دکتر  تیموری  افزود: خط انتقال و کلتور اصلی فاضلاب نیمه جنوبی شهر ایوان بطول 1450 متر و با قطر 400 میلیمتر با پیشرفت 98 درصد در حال انجام می باشد که پیش بینی می شود ظرف چند روز  آینده عملیات اجرایی این خط به اتمام برسد .

وی تصریح کرد: برای اجرای خط مذکور بیش از 10 میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان  اضافه نمود: با اجرای این خط بیش از 4000 انشعاب، از انشعابات فاضلاب نیمه جنوبی شهر ایوان قابلیت اتصال به شبکه فاضلاب خواهند داشت که انشاالله با تخصیص اعتبار مورد نیاز ظرف یکسال آینده عملیات نصب انشعابات به پایان می رسد.