بهبود کمیت آب شرب امیریه در شهریار

با اجرای عملیات لوله گذاری، نصب شیر فلکه و سه راهگیری وضعیت کمیت آب شرب شهروندان شهر امیریه شهرستان شهریار بهبود یافت. مدیر امور آبفای شهرستان شهریار با اعلام این خبر اظهار داشت: همزمان با افزایش دما و بنابر گزارشات واصله کوچه های منتهی به محدوده خیابان دکتر شریعتی و آزادگان بعضا، شبکه آبرسانی دچار […]

با اجرای عملیات لوله گذاری، نصب شیر فلکه و سه راهگیری وضعیت کمیت آب شرب شهروندان شهر امیریه شهرستان شهریار بهبود یافت.

مدیر امور آبفای شهرستان شهریار با اعلام این خبر اظهار داشت: همزمان با افزایش دما و بنابر گزارشات واصله کوچه های منتهی به محدوده خیابان دکتر شریعتی و آزادگان بعضا، شبکه آبرسانی دچار افت فشار آب شرب می شد که با بررسی های کارشناسان دفتر فنی امور عملیات لوله گذاری حد فاصل میدان وحدت به معلم  انجام شد.

محسن احمدی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح و به منظور بهبود کمیت آب شرب لوله گذاری بطول ۵۰۰ متر و با سایز ۲۰۰ میلیمتری از جنس پلی اتیلن انجام و در مرحله پایانی عملیات سه راه گیری و نصب شیر فلکه با سایز ۲۰۰ میلیمتری با موفقیت پایان یافت.

احمدی خاطر نشان کرد: آبفا با اجرای طرح های آبرسانی تلاش می کند تا برای مقابله با بیماری کرونا و همچنین برای گذر از گرمای تابستان، خدمات مطلوب به شهروندان محترم ارائه کند تا دچار قطع و یا افت فشار آب نشوند.

مدیر امور آبفای شهرستان شهریار در پایان از شهروندان خواست: با مصرف صحیح آب، از مصارف غیر ضروری همچون شستشوی خیابان، معابر، حیاط و خودرو و … برای گذر از فصل گرم تابستان و همچنین مبارزه با بیماری کرونا جلوگیری کنند.