بزرگترین سالن اختصاصی تنیس روی میز استان در شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی افتتاح شد

سالن تنیس روی میز در مجموعه ورزشی شرکت سهامی آب منطقه‌ای خراسان رضوی با حضور علیرضا طاهری مدیرعامل شرکت و جمعی از مربیان، ورزشکاران و همکاران شرکت افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی، “طاهری” در این مراسم دقایقی را با همکاران خود به بازی تنیس روی میز پرداخت و آنان را به نشاط اجتماعی، شادی و ورزش توصیه کرد. وی موفقیت یک سازمان را در دارا بودن پرسنلی با انگیزه و با نشاط دانست که رسیدن به این مهم نیز با ورزش و تن و روحی سالم امکان پذیر است.

“عیسی فرج‌زاده” مدیر اداره ورزش و سلامت شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی نیز در این باره گفت: این سالن با فضای 400 متر مربع و با 5 میز استاندارد برای استفاده بانوان و آقایان همکار شرکت آماده‌سازی شده است، و در بقیه ساعات  با هماهنگی انجام شده عموم شهروندان از امکانات این سالن می‌توانند استفاده کنند.

وی افزود: هم اکنون برنامه‌های آموزشی در این سالن در حال اجرا است.

وی خاطرنشان کرد: این سالن بزرگ‌ترین سالن اختصاصی تنیس روی میز در استان به لحاظ فضای سالن، رختکن ، سالن بدنسازی و سرویس های بهداشتی است که امیدواریم با حمایت مدیران و شهروندان بتوانیم  در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی در میان کارکنان و همشهریان گام مثبتی برداریم.