برگزاری ۵۵ هزار نفر ساعت دوره های آموزشی در شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان در سال ۱۴۰۲

برگزاری ۵۵ هزار نفر ساعت دوره های آموزشی در شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان در سال ۱۴۰۲ معاون منابع انسانی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان اعلام کرد: در طی سال گذشته، ۵۵ هزار و ۵۴۳ نفر ساعت دوره آموزشی ویژه مدیران ،روسا، کارکنان وپیمانکاران این شرکت به اجرا درآمده است.

به گزارش برقاب، برگزاری  ۵۵ هزار نفر ساعت دوره های آموزشی در شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان در سال ۱۴۰۲
معاون منابع انسانی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان اعلام کرد: در طی سال گذشته، ۵۵ هزار و ۵۴۳ نفر ساعت دوره آموزشی ویژه مدیران ،روسا، کارکنان وپیمانکاران این شرکت به اجرا درآمده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان، مهتاب عبدالرحمانی گفت: اجرای برنامه های آموزشی، در قالب طرح جامع آموزش کارکنان،در راستای ارتقای سطح دانش و پویایی سیستم، برای همکاران این شرکت در سال ۱۴۰۲برگزارشد.
وی از جمله اقدامات سالیانه دفتر آموزش  این شرکت را  بحث نیاز سنجی آموزشی عنوان کرد و اظهارداشت: استخراج اطلاعات دوره های گذرانده شده و گذرانده نشده برای هر یک از پرسنل از سیستم جامع طلایی شرق، گروه بندی دوره ها در قالب فایل اکسل برای کلیه معاونت های ستادی،دفاتر، امورهای اجرایی و ادارات و تعیین اولویت ها از مزایای نیازسنجی میباشد
عبدالرحمانی ادامه داد:  با توجه به اهمیت ،حساسیت ایمنی و بهداشت همکاران ،دوره های حفاظت فنی و بهداشت کار جهت مدیران عالی ، دوره آموزشی فن ورز شبکه و ایمنی در برق جهت نیروهای اجرایی ، اصول انبار داری به صورت کاملا ایمن ،ایمنی در کار، با بالابر و استفاده صحیح از هارنس، باز آموزی ایمنی در تبدیل شبکه سیمی با کابل خودنگهدار نیز انجام شده است .
وی همچنین با اشاره به اهمیت بحث جوانی جمعیت و ابلاغ سیاست های کلی جمعیت توسط مقام معظم رهبری گفت: در راستای فرهنگ سازی جوانی جمعیت و فرزندآوری ، دوره های آموزشی جمعیت شناسی و فرهنگ افزایش جمعیت به صورت حضوری قبل از روز ملی جمعیت توسط دفتر آموزش انجام و پس از آن اجرای سمینارهای حضوری و دوره های غیر برخط نیز انجام شد.
وی از برگزاری کارگاه آموزشی مقاله نویسی برای  همکاران متقاضی خبر دادو گفت: برای اوقات فراغت فرزندان همکار از طریق موسسات ذی صلاح اجرای دوره های مفید آموزشی در فصل تابستان همراه با تخفیف  ویژه طی معرفینامه از سوی دفتر آموزش انجام  شده است.
مهتاب عبدالرحمانی اضافه کرد: با توجه به وجود مرکز جوار کارگاهی در شرکت توزیع ، دفتر آموزش نسبت به برگزاری چهار دوره آموزشی هوش مصنوعی ، مدیریت سبز، آشنایی با نرم افزارهای مشترکین ، آشنایی با بحث دارایی های فیزیکی و صدور گواهینامه از طریق این مرکز اقدام و مورد استقبال کارکنان واقع شده است.
معاون منابع انسانی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: در راستای تعامل و همکاری با سازمان ها دوره های همزیستی مسالمت آمیز با برق جهت کارمندان سایر دستگاههای اجرایی استان و دوره ایمنی در برق و خطرات ناشی از ساخت و سازهای غیر مجاز جهت کارمندان و کارشناسان  شهرداری در سال ۱۴۰۲ برگزار شد.