برگزاری کارگاه ویژه، برای مدیران و کارشناسان انرژی دستگاه‌های اجرایی استان زنجان

کارگاه یک‌روزه آموزشی برای مدیران و کارشناسان انرژی دستگاه‌های اجرایی استان زنجان با حضور یکی از مدرسان نامدار مدیریت انرژی کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، در این کارگاه آموزشی که با حضور محمدرضا مظفریان مقدم و مشارکت مدیران و کارشناسان انرژی دستگاه‌های اجرایی استان زنجان در سالن شهید سلیمانی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان برگزار شد، آخرین دستاوردهای علمی پیرامون مدیریت مصرف انرژی در ساختمان‌ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مظفریان مقدم، عضو هیات مدیره انجمن علمی مدیریت مصرف کشور پیرامون اهمیت مدیریت مصرف گفت: صرفه‌جویی انرژی یعنی هرگونه فعالیتی که منجر به کاهش مصرف انرژی می‌‌شود و این فعالیت‌ها می‌تواند شامل بهبود کارایی، کاهش تلفات و یا مصرف کمتر باشد.

این مدرس صنعت و دانشگاه، صرفه جویی را یکی از صفات پسندیده در دین مبین اسلام دانست که بارها بر آن تاکید شده و باید به عنوان یکی از اخلاق نیکو در اسلام بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 

هدف کلی از مدیریت انرژی، بهینه‌سازی انرژی در ساختمان، ممیزی انرژی، مولفه‌های انرژی در ساختمان‌ها، استانداردهای مصرف انرژی، راهکارهای مدیریت انرژی، مدیریت انرژی در تجهیزات اداری و استانداردهای روشنایی در ساختمان‌ها از مباحث بود که در این کارگاه یک‌روزه توسط محمدرضا مظفریان مقدم ارائه شد.

گفتنی است مدرس این دوره آموزشی، محمدرضا مظفریان مقدم، عضو هیات مدیره انجمن علمی مدیریت مصرف کشور بود که با استقبال چشمگیر مدیران و کارشناسان انرژی دستگاه‌های اجرایی استان زنجان برگزار شد و در پایان دوره شرکت کنندگان گواهینامه کددار معتبر آموزشی دریافت کردند.