نشست حلقه‌های صالحین بسیجیان شرکت برق منطقه‌ای سمنان

نشست بصیرتی حلقه‌های صالحین بسیجیان شرکت برق منطقه‌ای سمنان با حضور مدیرعامل، کارکنان و بسیجیان این شرکت و فرمانده حوزه مقاومت حضرت روح‌الله ادارات کل استان، در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

برگزاری نشست مشترک حلقه‌های صالحین بسیجیان شرکت برق منطقه‌ای سمنان

به گزارش برقاب، در  نشست مشترک حلقه‌های صالحین، دکتر محبوبی، کارشناس مسائل سیاسی، ضمن گرامیداشت یاد شهدای خدمت و آیت … رئیسی، به تبیین موضوعاتی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری آینده پرداخت.

وی با اشاره به بلوغ فکری جامعه  پس از گذشت چهل و پنج سال از انقلاب اسلامی و برگزاری چندین انتخابات، اظهار داشت: مردم ایران با هوشیاری و بصیرت، می‌توانند انتخابی درست و اصلح داشته باشند.

دکتر محبوبی با بیان شاخصه‌های ارائه شده توسط رهبر معظم انقلاب برای انتخاب اصلح، خاطرنشان کرد: در انتخاب کاندیدای ریاست جمهوری باید کارنامه و برنامه‌های آنان مورد توجه قرار گرفته و  در نهایت فردی انتخاب شود که توانایی هدایت کشور به سمت پیشرفت و تعالی را داشته باشد.

وی با اشاره به نیاز جامعه امروزی ما به ثبات و آرامش گفت: رئیس‌جمهور آینده باید با عملکرد خود در زمینه‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی، موجبات ایجاد آرامش و ثبات را برای مردم فراهم نماید.

در پایان این نشست، حاضران با طرح پرسش‌ها و بیان نظرات خود، به بحث و گفتگو پیرامون موضوعات مطرح شده پرداختند.