برگزاری ششمین نشست مدیریت بحران برق منطقه‌ای خوزستان

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توانیر با حضور در ششمین نشست ستاد مدیریت بحران برق منطقه‌ای خوزستان آخرین وضعیت خطوط انتقال برق آسیب‌دیده طوفان اخیر استان را بررسی کرد.

برگزاری ششمین نشست مدیریت بحران برق منطقه‌ای خوزستان به گزارش برقاب، مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توانیر با حضور در ششمین نشست ستاد مدیریت بحران برق منطقه‌ای خوزستان آخرین وضعیت خطوط انتقال برق آسیب‌دیده طوفان اخیر استان را بررسی کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خوزستان، علیرضا خیامی با حضور در نشست ستاد مدیرت بحران برق منطقه‌ای خوزستان آخرین وضعیت بازسازی خطوط آسیب‌دیده انتقال برق در شادگان و آبادان را بررسی کرد.
در این نشست که علی اسدی مدیرعامل این شرکت و مدیران عامل شرکت‌های توزیع نیروی برق خوزستان و اهواز نیز حضور داشتند، میزان آسیب وارده به خطوط مورد بررسی قرار گرفت و با اطلاعات فنی ارائه شده، زمان مورد نیاز بازسازی خطوط به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.
بر اساس این گزارش، به علت طوفان شدید چهاردهم اردیبهشت ماه به تعدادی از دکل‌های خطوط انتقال برق شادگان و آبادان آسیب وارد شد.
عملیات بازسازی این خطوط از ساعت‌های اولیه این حادثه آغاز شده و برای تسریع در بازسازی این خطوط تاکنون چندین جلسه مدیریت بحران برگزار شده و علاوه بر بازدید و حضور مداوم مدیران شرکت در محل حادثه، مدیرعامل و مدیرانشرکت در محل حادثه، مدیرعامل و مدیران شرکت توانیر نیز از این خطوط بازدید کردند.