برگزاری جلسه هم اندیشی رسیدگی به درخواستها و مشکلات مردم ماهیدشت

باحضور دکتر رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، دکتر رنجبر فرماندار کرمانشاه، مهندس مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، بخشدار ماهیدشت و مدیران عامل بخش های خدمات رسان و اجرایی استان ، جلسه هم اندیشی رسیدگی به درخواست ها و مشکلات مردم بخش ماهیدشت در سالن همایش بخشداری این شهر برگزار […]

باحضور دکتر رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، دکتر رنجبر فرماندار کرمانشاه، مهندس مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، بخشدار ماهیدشت و مدیران عامل بخش های خدمات رسان و اجرایی استان ، جلسه هم اندیشی رسیدگی به درخواست ها و مشکلات مردم بخش ماهیدشت در سالن همایش بخشداری این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، در این جلسه دکتر رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات مردم در روستاهای این بخش، گفت: برق یکی از زیرساخت ترین و مهمترین بخش توسعه روستایی است که به همت شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، تلاش های گسترده ای در این بخش از جمله رفع ضعف ولتاژ منطقه سرفیروزآباد انجام شده است.

در ادامه، مهندس مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بازدید از مناطق چقانرگس و سرفیروزآباد گفت: خوشبختانه تمامی روستاهای بالای 10 خانوار در استان کرمانشاه برقدار هستند و امروز در منطقه چقانرگس تمامی روستاها دارای کابل ها خود نگهدار هستند.

وی  با بیان اینکه در سال جهش تولید با تمام توان در خدمت اشتغال زایی روستائیان و ایجاد زیرساخت ها برای آنها هستیم، اظهار کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه قرار است چاه آب راکدی که در محل روستای “جوَره” قرار دارد را در کوتاهترین زمان ممکن برقدار کند تا مشکل تامین آب شرب روستائیان این منطقه نیز برطرف گردد.

مهندس مرآتی در پایان از مشترکان برق استان کرمانشاه خواست تا باتوجه به گرمی هوا و افزایش پیک بار برق، مشترکان در ساعت‌های اوج مصرف (۱3 تا ۱7 و 19 تا ۲۳)، مصرف خود را به میزان ۱۰ درصد کاهش دهند  تا تابستانی بدون خاموشی سپری نمائیم.

 

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه منصوب شد

با حضور مهندس مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و معاونین و مدیران این شرکت جلسه تکریم و معارفه معاون بهره برداری و دیسپاچینگ برگزار شد.

در این جلسه از مهندس داریوش منصوری معاون پیشین بهره برداری و دیسپاچینگ این شرکت تقدیر شد و  مهندس بیژن ملک‌پور به عنوان سرپرست جدید این معاونت معرفی گردید.

در ادامه، با احکام جداگانه ای ازسوی مهندس مرآتی رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع برق استان کرمانشاه، مهندس منصوری به عنوان سرپرست قائم مقام مدیرعامل در امور اجرایی و مهندس محمد مرادی میانکوهی به عنوان مشاور مدیرعامل در حوزه بهره برداری منصوب شدند.

همچنین الهه نیک سیما ضمن حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست دفترآموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی این شرکت منصوب شد.