برگزاری جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل/ تصویب بودجه پیشنهادی سال۱۴۰۱

جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل با حضور ویدئو کنفرانسی مهندس کشفی معاون راهبری ‌نظارت بربهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، مهندس علیرضانعمت سلطانی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل،اعضائ هیأت مدیره،قائم مقام ، معاونین ،صاحبان سهام شرکت و مدیران شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل ، در این مجمع که به ریاست مهندس کشفی، معاون راهبری ونظارت بربهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور کلیه اعضای مجمع برگزار شد، پس از استماع گزارش فعالیت هیئت مدیره در خصوص گزارش عملکرد سال 1399 و بودجه پیشنهادی سال1401، بررسی شد.

در ابتدای این جلسه مهندس علیرضانعمت سلطانی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل،با تشریح هدف گذاری شرکت در سال 1401، گزارشی از فعالیت های سال 99 شرکت شامل راهبردهای بخش آب و فاضلاب، درآمدها و هزینه های منابع و مصرف، اطلاعات بهره برداری تاسیسات آب و فاضلاب، مهندسی، توسعه و بهسازی تاسیسات، منابع انسانی و بهبود بهره وری تحقیقات، انجام تکالیف و مدیریت و اهم چالش های موجود و راهکارها را ارائه کرد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل با تاکید بر کاهش هزینه های غیر ضرور خاطر نشان کرد: با توجه به محدودیت های در آمدی شرکت ، می بایست با برنامه ریزی و مدیریت هزینه و انضباط مالی به اهداف شرکت در سال آینده رسید .

مهندس سلطانی با تشریح سند چشم انداز شرکت و راهبردهای آن ، اهداف ، خط مشی ها و برنامه های آتی در رابطه با نیروی انسانی، بازنشستگی، چگونگی پرداخت ها را بیان نمود و در این راستا بهره مندی از تسهیلات غیردولتی را جهت اجرای پروژه ها و استفاده از روشهای نوین سرمایه گذاری را بسیار حائز اهمیت دانست.

در پایان این جلسه، مهندس کشفی معاون راهبری ونظارت بربهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور که ریاست مجمع عمومی را برعهده داشت از تلاش های صورت گرفته توسط مدیریت و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل در خصوص عملکرد مطلوب شرکت و اعضای هیئت مدیره و دست اندر کاران، تشکر و قدردانی نمود و بر لزوم ارائه راهکارهای لازم جهت بهبود عملکرد و خدمات مطلوب آبرسانی به مردم فهیم استان اردبیل تاکیدکرد.