برگزاری جشنواره مجازی شعر پویش جان آب در خطر است

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی، از برگزاری جشنواره مجازی شعر« پویش جان آب در خطر است» در این شهرستان خبر داد. یداله سلطانی با بیان اینکه این جشنواره با هدف  ترویج بیش از پیش فرهنگ  و مدیریت مصرف آب برگزار می‌شود، اظهار داشت: این جشنواره با موضوع کلی مدیریت مصرف […]

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی، از برگزاری جشنواره مجازی شعر« پویش جان آب در خطر است» در این شهرستان خبر داد.

یداله سلطانی با بیان اینکه این جشنواره با هدف  ترویج بیش از پیش فرهنگ  و مدیریت مصرف آب برگزار می‌شود، اظهار داشت: این جشنواره با موضوع کلی مدیریت مصرف آب و اهمیت آن در حیات بشر، برگزار و علاقه مندان به مشارکت در این رویداد فرهنگی و ادبی می توانند آثار خود را تا 28 مرداد به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

وی، زمان برگزاری اختتامیه این جشنواره را 30 مرداد اعلام کرد و گفت: علاقه مندان می توانند اطلاعات تکمیلی از جمله نحوه ارسال آثار و جوایز جشنواره را از طریق سایت abfakhoy.com .www و کانال pooyesh_ab99@ پی گیری نمایند.

سلطانی با بیان اینکه جشنواره جان آب در خطر است، در دو بخش فارسی و ترکی برگزار می شود، افزود: پس از داوری آثار رسیده و انتخاب آثار برتر، از سه نفر برگزیده هر بخش با اهدای جوایز نقدی تجلیل خواهد شد.

شایان ذکراست، این جشنواره با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوی، رسانه اینترنتی سیزین تی وی و نشریه سراسری ندای قلم در حال برگزاری است.