برگزاری آزمون تبدیل وضعیت کارکنان غیر رسمی شرکت های آب و فاضلاب

با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور، نخستین  آزمون تغییر حالت اشتغال به کار کارکنان  غیر رسمی  شرکت ‌های آب و فاضلاب کشور برگزار شد. در این آزمون که  روز پنجشنبه 21 مرداد ماه جاری به طور همزمان در سراسر کشور برگزار شد 11 هزار نفر از کارمندان غیر رسمی شرکت های آب و فاضلاب به […]

با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور، نخستین  آزمون تغییر حالت اشتغال به کار کارکنان  غیر رسمی  شرکت ‌های آب و فاضلاب کشور برگزار شد.

در این آزمون که  روز پنجشنبه 21 مرداد ماه جاری به طور همزمان در سراسر کشور برگزار شد 11 هزار نفر از کارمندان غیر رسمی شرکت های آب و فاضلاب به رقابت پرداختند.

در استان اصفهان نیز بیش از 900 نفر از کارکنان غیر رسمی آبفا اصفهان در این آزمون که در دانشکده علوم تربیتی دانشگاه اصفهان برگزار شد، شرکت کردند که 150 نفر از آنان در صورت موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی به استخدام رسمی در می آیند.

وزارت نیرو برای اولین بار در  سال های اخیر  اقدام به برگزاری چنین آزمونی برای تبدیل وضعیت نیرو‌های شرکتی و حجمی شاغل در نهاد‌های زیر مجموعه خود کرده است .

این آزمون مخصوص کارکنانی بود که در قالب پست‌های سازمانی مندرج در ساختار شرکت‌ های آبفا مشغول به کار هستند و کسانی می توانستد درآن  شرکت کنند که  حداقل پنج سال سابقه کار مورد تایید در شرکت ‌های پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت محل خدمت، منوط به پرداخت حق بیمه را دارا باشند.

کسب حداقل ۵۰ درصد امتیاز آزمون  و حداقل70 درصد امتیازمصاحبه تخصصی ، ملاک انتخاب نفرات برگزیده خواهد بود.

پیش بینی می شود سازمان سنجش آموزش کشور در مهرماه امسال  نتایج آزمون عمومی  تغییر حالت اشتغال به کار کارکنان  غیررسمی  شرکت ‌های آب و فاضلاب کشور را اعلام کند .