برپایی غرفه فرهنگی شرکت آبفا البرز در مراسم آسمانی ترین پیوند زمینی (هلهله فرشته ها)

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از برپایی غرفه فرهنگی وخدماتی آبفا در مراسم ازدواج آسان تحت عنوان جشن "هلهله فرشته ها" خبر داد.

برپایی غرفه فرهنگی شرکت آبفا البرز در مراسم آسمانی ترین پیوند زمینی (هلهله فرشته ها)

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از برپایی غرفه فرهنگی وخدماتی آبفا در مراسم ازدواج آسان تحت عنوان جشن “هلهله فرشته ها” خبر داد.

به گزارش برقاب، حمیدرضا نامداری با اشاره به برنامه های جامع فرهنگی و اجتماعی مجموعه با هدف اجرای جهاد تبیین، امیدآفرینی، مردمی سازی و ترویج فرهنگ مدیریت و اصلاح الگوی مصرف آب اقدام به برپایی غرفه فرهنگی و خدماتی در این مراسم گردید.

وی در ادامه افزود: برپایی کارگاه گریم صورت کودکان، توزیع ۲ هزار بادکنک و پرچم آبفا البرز منقش به شعار “حفظ آب”، ۲ هزار عدد پرچم جمهوری اسلامی ایران همچنین توزیع ۲ هزار بطری آب شرب میان میهمانان مراسم از اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان البرز در این مراسم می باشد.

مدیرعامل آبفا البرز در خاتمه تصریح کرد: باتوجه به کمبود منابع آبی و آغاز دوره اوج مصرف آب در سطح کشور، علاوه بر اقدامات انجام شده در حوزه آب و فاضلاب، ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب بیش از پیش مشهود است که در این راستا مجموعه آبفا البرز اقدامات و برنامه های جامع فرهنگی و اجتماعی متعددی در طول سال برای تمام اقشار جامعه پیش بینی نموده است.