برپایی ایستگاه تست کووید ۱۹ در شرکت آب و فاضلاب شیراز

غربالگری کرونا ویژه کارکنان آبفا شیراز با برپایی ایستگاه تست کووید ۱۹ در شرکت آب و فاضلاب شیراز محقق شد به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز، با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا و پیک دوم همه‌گیری این ویروس مهلک؛  واحد بهداشت، ایمنی و محیط ‌زیست شرکت باهدف ایجاد فضای سالم و […]

غربالگری کرونا ویژه کارکنان آبفا شیراز با برپایی ایستگاه تست کووید ۱۹ در شرکت آب و فاضلاب شیراز محقق شد

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز، با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا و پیک دوم همه‌گیری این ویروس مهلک؛  واحد بهداشت، ایمنی و محیط ‌زیست شرکت باهدف ایجاد فضای سالم و بهداشتی و نیز تکریم ارباب‌رجوع برای ورود به محیطی سالم اقدام به برپایی ایستگاه تست کووید ۱۹ نموده است.

 کارشناس بهداشت، ایمنی و محیط ‌زیست آبفا شیراز با تأکید بر طرح غربالگری و جداسازی ناقلان ویروس گفت: از زمان تشدید شیوع و پیک دوم ویروس؛ احتمال ابتلا همکاران به این بیماری از دغدغه‌های اصلی ما شد.

عمادالدین میرزایی تصریح کرد: به همین منظور با برپایی ایستگاه تست کووید ۱۹ در ساختمان اداری شرکت آب و فاضلاب شیراز به‌طور متوسط روزانه از  50 نفر از کارمندان در طول چند روز تست کرونا انجام می‌شود.

وی گفت: این طرح با پشتیبانی مدیرعامل و نیز همکاری معاونت مالی و پشتیبانی  و مکاتبه و هماهنگی بعمل‌آمده با آزمایشگاه خصوصی  مورد تایید علوم پزشکی در حال انجام است.

میرزایی ادامه داد: تیم‌های مستقر در صورت برخورد با مورد مشکوک آن‌ها را جهت انجام فرآیند درمان به مراکز درمانی مربوطه معرفی می‌کند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به رعایت بهداشت فردی  به‌عنوان مهم‌ترین اولویت در شرایط کنونی، بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا اقلام بهداشتی شامل ماسک، دستکش و مایع ضدعفونی‌کننده روزانه در اختیار  همکاران قرار گیرد.