بررسی وضعیت آب‌رسانی روستاهای پیشوا با حضور فرماندار

طی نشستی در دفتر مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران وضعیت آب وفاضلاب پیشوا و به‌ویژه آب‌رسانی به روستاهای این شهرستان موردبحث و بررسی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران : در این نشست همچنین تعدادی از معاونین فرماندار پیشوا و مدیر امور آب و فاضلاب این […]

طی نشستی در دفتر مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران وضعیت آب وفاضلاب پیشوا و به‌ویژه آب‌رسانی به روستاهای این شهرستان موردبحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران : در این نشست همچنین تعدادی از معاونین فرماندار پیشوا و مدیر امور آب و فاضلاب این شهرستان حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در ابتدا این جلسه با اشاره به اقدامات آب‌رسانی انجام‌شده در شهرستان پیشوا،اظهار داشت:اجرای خطوط انتقال آب تصفیه‌خانه هفتم تهران به شهرستان پیشوا از مهم‌ترین اقدامات شرکت است و با اجرای این طرح و بهره‌برداری از آب‌های سطحی گام مهمی در تأمین و توزیع پایدار آب شرب برداشته شد.

مهندس حمیدرضا نامداری با اشاره به ادغام آبفای روستایی و شهری،خاطرنشان کرد: با تحویل گیری روستاهای شهرستان پیشوا،اقدامات و فعالیت‌های اضطراری شامل حفر و تجهیز چاه‌ها،اصلاح شبکه و خارج کردن لوله‌های قدیمی جهت برطرف نمودن مشکلات آب‌رسانی این مناطق به‌صورت شبانه‌روزی و جهادی اجرا گردید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران همچنین به اجرای طرح فاضلاب در شهرستان پیشوا اشاره کرد و افزود:مطابق برنامه‌ریزی و اقدامات انجام‌شده تشریفات مناقصه قرارداد  نصب ۵۰۰۰ فقره انشعاب فاضلاب در پیشوا در دست اقدام هست.

در این نشست فرماندار شهرستان پیشوا  از مدیرعامل و مجموعه عوامل شرکت  به جهت انتقال آب سدماملو به این شهرستان  و برگزاری مراسم افتتاحیه این طرح که با حضور وزیر نیرو انجام شد قدردانی به عمل آورد و همچنین خواستار تحویل گیری برخی از مناطق این شهرستان شد.