بررسی مشکلات حوزه برق در گلستان

ملاقات عمومی بصورت حضوری و تلفنی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با مردم شریف استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان، علی اکبر نصیری در ادامه دیدار مردمی ( ملاقات حضوری ) و نظر به اهمیت و ضرورت حوزه ارتباطات مردمی در راستای ارایه خدمت به مردم متدین و […]

ملاقات عمومی بصورت حضوری و تلفنی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با مردم شریف استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان، علی اکبر نصیری در ادامه دیدار مردمی ( ملاقات حضوری ) و نظر به اهمیت و ضرورت حوزه ارتباطات مردمی در راستای ارایه خدمت به مردم متدین و شریف استان با تعدادی از مردم شریف استان به صورت مستقیم  دیدار ودر مورد مسائل و مشکلات آنان به گفتگو پرداخت و نسبت به دغدغه ها و تقاضاهای مطرح شده راهکارهای قانونی و دستورات لازم  را به منظور پیگیری امور مراجعین در بخشهای مختلف را صادر نمود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان یکی دیگر از آموزه های قرآن و اهل بیت علیهم السلام  را خدمت به مردم دانست وافزود : خدمت رسانی و گشاده رویی در برخورد با مردم توفیقی است که خداوند متعال به خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنایت فرموده  است .

وی اظهار داشت: هدف از ملاقات چهره به چهره ، شنیدن و بررسی مشکلات و دغدغه های مردم و جلب رضایت آنان و ارائه راهکارهای قانونی و دستورات لازم به منظور رسیدگی و اقدام لازم  در راستای فعالیتهای حوزه توزیع برق استان می باشد.