بررسی مشکلات آب شهرستان بمپور

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان: عدالت آب و عدالت توزیع باید رعایت گردد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان علیرضا قاسمی مدیرعامل شرکت آبفای استان در جلسه بررسی مشکلات آب شهرستان بمپور بیان کرد: مجموعه آبفای استان تمام انرژی و نیروی خود را جهت حل بحران آب و گذر […]

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان: عدالت آب و عدالت توزیع باید رعایت گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان علیرضا قاسمی مدیرعامل شرکت آبفای استان در جلسه بررسی مشکلات آب شهرستان بمپور بیان کرد: مجموعه آبفای استان تمام انرژی و نیروی خود را جهت حل بحران آب و گذر از تنش در شهرستان بمپور می گذارد.

علیرضا قاسمی افزود : یکی از بزرگترین مشکلات آبرسانی به مشترکین، انشعابات غیر مجاز و آبیاری فضای سبز و باغات است که باعث عدم ارائه خدمات شایسته به مردم می باشد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گفت: عدالت آب و عدالت توزیع باید رعایت گردد تا همگی از این نعمت الهی بهره مند گردیم.

در ادامه ی جلسه، مدیر امور آبفا ایرانشهر و رئیس اداره آبفا بمپور گزارشی از عملکرد و راهکارهایی جهت حل مشکل آب در این شهرستان ها ارائه نمودند.

پس از پایان جلسه از اقدامات صورت گرفته و پروژه های اجرایی روستاهای حسین آباد و توردان بازدید بعمل آمد.

گفتنی است: این جلسه با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی، مدیر عامل شرکت آبفا استان، رئیس اداره آبفای شهرستان بمپور و مدیر امور آبفای ایرانشهر با موضوع بررسی مشکلات آب شهرستان بمپور برگزار گردید.