بررسی مسایل و مشکلات روستاهای بخش صفائیه

جلسه ای با حضور فرماندار ، معاون فرماندار، بخشدار صفائیه ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی و جمعی از مدیران ادارات خدمات رسان در مسجد روستای قره آغاج تشکیل و مسایل و مشکلات بخش صفائیه مطرح شد .

بررسی مسایل و مشکلات روستاهای بخش صفائیه

 

به گزارش پایگاه خبری برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، کریم علی نژاد فرماندار شهرستان خوی در این جلسه با اشاره به اینکه مردم بخش صفائیه مردمی سخت کوش و تلاش گر هستند و باید مشکلات آنها را شنید، گفت: وظیفه مسئولان رفتن به بخش ها و روستاها و خدمت مردم رسیدن برای شنیدن دردها و مشکلات و تلاش برای رفع آنها است.
کریم نژاد با تاکید به این مطلب که وظیفه ماست که به درد دل مردم گوش دهیم و در راستای مرتفع نمودن مشکلات مردم قدم بر داریم، تصریح کرد: مردم حق دارند که در موضوعات مختلف مطالبه گر باشند و مدیران و مسئولان شهرستان و بخش هم وظیفه دارند پاسخ گوی این مطالبات باشند.
در ادامه یداله سلطانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی به تشریح آبرسانی به شهر زرآباد و روستاهای تحت پوشش پرداخت و تصریح کرد : در بخش صفائیه پروژه های آبرسانی متعددی در دست اجرا داریم و تمام تلاش ما در خدمت رسانی به مردم شریف است .
سلطانی افزود : با درخواست هایی از طرف روستاهای این بخش جهت تحت پوشش در آمدن روستاها داریم که این فرآیند به دو صورت اختصاص اعتبار و یا با فروش انشعابات به شرط تامین منشا است .
سپس بازدید میدانی از روستاهای قره آغاج، کاپوت، قورقان شوریک ،گله پیران ، یارپاقلو، بلبلان، قیزل داش علیا ، زاویه سکمن آباد ، انجام و فرماندار ویژه شهرستان خوی مسایل و مشکلات روستا را بررسی و دستور اقدامات لازم را صادر کرد.