بررسی سازوکارهای کمک‌کننده به صنعت برق

وزیر نیرو از تشکیل گروه‌های کاری مختلفی به منظور پیگیری مسائل مربوط به لایحه بودجه 1400 و ساز و کارهای صنعت آب و برق تا دو ماه آینده خبر داد. «رضا اردکانیان» روز سه‌شنبه در پایان  نشست امروز خود با اعضای کمیسیون انرژی مجلس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز با لطفی که کمیسیون انرژی […]

وزیر نیرو از تشکیل گروه‌های کاری مختلفی به منظور پیگیری مسائل مربوط به لایحه بودجه 1400 و ساز و کارهای صنعت آب و برق تا دو ماه آینده خبر داد.

«رضا اردکانیان» روز سه‌شنبه در پایان  نشست امروز خود با اعضای کمیسیون انرژی مجلس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز با لطفی که کمیسیون انرژی مجلس به عنوان کمیسیون اصلی وزارت نیرو در این بخش داشتند با حضور رییس این کمیسیون، علاوه بر ارائه گزارش عملکرد، برنامه های پیش رو به‌ویژه اتفاق هایی که در سال آخر فعالیت دولت با کمک مجلس می شود انجام داد تا بتوان ریل گذاری مناسب‌تری برای سال های پیش رو داشت، را ارائه کردیم.
وی اضافه کرد: نمایندگان هم با توجه به اشرافی که بر مسائل دارند و ترکیب مناسبی که در کمیسیون انرژی به لحاظ تخصصی وجود دارد، هم مسائل ملی و هم مسائل حوزه انتخابیه خود را به بحث گذاشتند که تا دو  هفته آینده پاسخ مکتوب این موارد تقدیم ریاست کمیسیون خواهد شد.
اردکانیان همچنین گفت: تا یکی دو ماه آینده گروه‌های کاری مختلفی برای پیگری مسائل و آنچه می‌ توان در لایحه بودجه 1400 و ساز و کارهایی که به مدد صنعت برق خواهد آمد هم امسال و هم سال های آینده، مورد توجه قرار می‌گیرد.