بررسی اقدامات بنیاد علوی در آبرسانی به روستاهای رودبارجنوب

اقدامات بنیاد علوی در آبرسانی به مناطق روستایی جنوب کرمان با حضور مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان، فرماندار رودبارجنوب و نماینده بنیاد علوی بررسی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، محمد طاهری با اشاره به محرومیت جنوب استان گفت: محرومیت مناطق جنوب استان قلب انسان را به درد می اورد و انتظار […]

اقدامات بنیاد علوی در آبرسانی به مناطق روستایی جنوب کرمان با حضور مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان، فرماندار رودبارجنوب و نماینده بنیاد علوی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، محمد طاهری با اشاره به محرومیت جنوب استان گفت: محرومیت مناطق جنوب استان قلب انسان را به درد می اورد و انتظار می رود که همه با یاری یکدیگر خدماتی که حداقل نیازهای مردم است را در اختیارشان بگذاریم.
وی اظهارداشت : مناطقی مانند زهکلوت را خود ما باید آباد کنیم و نظرات کارشناسانه و منطقی را باید بر هرچیزی ترجیح دهیم.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با تاکید بر تجمیع جمعیت روستاها اذعان کرد: بر اساس نقاط جمعیتی پایداری که فرمانداری اعلام می کند ما روستاهای فاقد آب با جمعیت پایدار را مورد مطالعه قرار می دهیم و این مناطق کارشناسی و برآورد ریالی می شود و و برای آنها برنامه ریزی می کنیم تا مراحل تامین آب، انتقال آب، ذخیره پایدار آب و در نهایت توزیع آب انجام شود .
وی خاطر نشان کرد: ما برای انجام پروژه ها بازه زمانی مشخص می کنیم و پروژه ها اولویت بندی می شوند و اولویت نخست انجام پروژه های نیمه تمام است که هرچه سریعتر به بهره برداری رسند.
طاهری تصریح کرد: ظرف یکماه آینده با نگاه تسریع پروژه های نیمه تمام و برنامه ریزی برای پروژه های آینده حرکت می کنیم و انتظار داریم پروژه های مورد نظر را بر اساس زمان بندی عملیاتی کنیم.