برخورد با استفاده کنندگان برق غیر مجاز در استان البرز شدت یافت

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز از تشدید برخورد با استفاده کنندگان برق غیرمجاز در این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان البرز بهنام بیات، گفت: با متخلفان طبق قانون مجازات استفاده کنندگان غیرمجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز، مصوب ۱۳۹۶ برخورد قانونی می شود. بیات […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز از تشدید برخورد با استفاده کنندگان برق غیرمجاز در این استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان البرز بهنام بیات، گفت: با متخلفان طبق قانون مجازات استفاده کنندگان غیرمجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز، مصوب ۱۳۹۶ برخورد قانونی می شود.
بیات با بیان اینکه استفاده از برق به صورت غیرمجاز امری غیرشرعی و استفاده از اموال بیت المال است و از طریق مراجع قانونی با متخلفان به شدت برخورد می شود، تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون ۴۳۵۶ مورد انشعاب غیرمجاز در استان شناسایی که منجر به احیاء انرژی و وصول شده است.
وی اضافه کرد: استفاده غیرمجاز از نیروی برق موجب هدر رفت انرژی می شود و به دنبال آن خسارات فراوانی به اقتصاد ملی وارد خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه با استفاده کنندگان از برق های غیرمجاز به شدت برخورد قانونی می شود گفت: با برنامه‌ریزی‌های منسجم و هدفمند ۱۵اکیپ عملیاتی ۳ نفره بازرسی برق متشکل از سیمبان، راننده، کارشناس برق، کارشناس حقوقی و پلیس در سطح استان و استفاده از کلیه ظرفیتهای بهره برداری دیگر با خاطیان که به هر شکلی در انشعابات غیرمجاز دخیل هستند در چارچوب قانون برخورد جدی خواهد شد.
بهنام بیات با اشاره به اینکه فعالیت این شرکت در راستای صیانت از حقوق شهروندان و حفظ اموال بیت المال است، از شهروندان گرامی تقاضا می شود استفاده کنندگان برق غیرمجاز در این استان را از طریق شماره تماس ۳۳۱۲۱ با درج کد ۵ سامانه پیام گیر ما معرفی، تا ضمن استفاده از مزایای تشویقی طرح مذکور که معادل ” مبلغ ۲ الی ۱۰ میلیون تومان” است، ما را در تامین برق مطمئن و پایدار یاری نمایند.