برخورداری ۱۵۲ هزار و ۴۱۹ نفر از آب شرب پایدار 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی با اشاره به بهره برداری از پروژه های بخش آب شهری و روستایی طی دهه فجر سالجاری گفت: در این استان 152 هزارو 419 نفر از آب شرب پایدار برخوردار شدند و در مجموع 46 پروژه در دهه ایام الله فجر افتتاح و کلنگ زنی شد که از این تعداد 41 به بهره برداری رسید.

به گزارش برقاب: برخورداری ۱۵۲ هزار و ۴۱۹ نفر از آب شرب پایدار .  “حسین امامی”با اشاره به بهره برداری از پروژه های بخش آب شهری و روستایی طی دهه فجر سال جاری گفت: در این استان برخورداری ۱۵۲ هزار و ۴۱۹ نفر از آب شرب پایدار برخوردار شدند و در مجموع ۴۶ پروژه در دهه ایام الله فجر افتتاح و  کلنگ زنی شد که از این تعداد ۴۱ به بهره برداری رسید .
وی از آغاز عملیات اجرایی  ۵ پروژه در این ایام با تحت پوشش قرار دادن ۱۶ هزار و ۵۸ نفر خبر داد و یادآور شد: این  پروژه ها در ۲۲ شهرستان با دوهزار و۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار افتتاح و عملیاتی شد.
به گفته وی در دهه فجر سال قبل ۳۶  پروژه تامین و توزیع آب شرب  شهری و روستایی خراسان رضوی با اعتبار هزار و۵۷۰میلیارد ریال کلنگ زنی  و بهره برداری شد .
“امامی”اظهار داشت:  پروژه های امسال نسبت به سال قبل به لحاظ تعداد ۲۲ درصد و اعتبار ۳۷درصد رشد داشته است که این امر با عزم جدی دولت و آبفا برای مقابله با تنش آب شرب در این استان پهناور محقق شده است.