با مصرف بهینه برق می توان از فصل گرما به سلامت عبور نماییم

مدیرتوزیع برق شهرستان دامغان در دیدار با امام جمعه دامغان، روند مصرف برق و نحوه همکاری مشترکان برای گذر موفق از پیک بار تابستانی را ارائه کرد. سیدمحمد حسین ترابی ضمن تقدیر از مشارکت مردم شریف و بصیر این شهرستان در برنامه های مدیریت مصرف و راه اندازی و فعالیت پویش اجتماعی هر اشتراک برق، […]

مدیرتوزیع برق شهرستان دامغان در دیدار با امام جمعه دامغان، روند مصرف برق و نحوه همکاری مشترکان برای گذر موفق از پیک بار تابستانی را ارائه کرد.

سیدمحمد حسین ترابی ضمن تقدیر از مشارکت مردم شریف و بصیر این شهرستان در برنامه های مدیریت مصرف و راه اندازی و فعالیت پویش اجتماعی هر اشتراک برق، یک نیروگاه مجازی گفت: استفاده از ظرفیت تریبون مقدس نماز جمعه و ارائه نکات لازم پیرامون مصرف بهینه برق توسط ائمه جمعه، اثرگذاری شایسته ای برای نمازگزاران و مخاطبین در بردارد.

امام جمعه دامغان در این دیدار بیان داشت: فصل گرما را می توان با صرفه جویی و استفاده صحیح از برق، به نحو شایسته ای سپری نماییم.

حجت الاسلام سید محمد حسینیان اظهارداشت: آسایش خانواده ها در فصل تابستان با مصرف بهینه برق تضمین می شود و هرچه در بهره مندی مناسب از این منبع انرژی اهتمام نماییم، در حفظ و صیانت از این نعمت الهی و ثروت ملی و انتقال آن به نسل بعدی تلاش به عمل خواهد آمد.

وی تصریح کرد: مبلغی که از محل صرفه جویی در مصرف برق حاصل می شود را می توان صرف خرید کتاب نموده و یا در فعالیت های ورزشی سرمایه گذاری کرد.