بازسازی ‌بیش از یک‌هزار قطعه صنعتی در نیروگاه بندرعباس

مدیرعامل نیروگاه بندرعباس گفت: بازسازی بیش از یک هزار و یکصد قطعه صنعتی با تلاش متخصصان این نیروگاه انجام شد. حسین سلیمی با بیان این مطلب افزود: به منظور صرفه‌جویی ارزی و جلوگیری از هدر رفت منابع مالی در سالهای گذشته، بازسازی بیش از یک هزار و یکصد قطعه و تجهیزات نیروگاهی به دست متخصصان […]

مدیرعامل نیروگاه بندرعباس گفت: بازسازی بیش از یک هزار و یکصد قطعه صنعتی با تلاش متخصصان این نیروگاه انجام شد.

حسین سلیمی با بیان این مطلب افزود: به منظور صرفه‌جویی ارزی و جلوگیری از هدر رفت منابع مالی در سالهای گذشته، بازسازی بیش از یک هزار و یکصد قطعه و تجهیزات نیروگاهی به دست متخصصان این نیروگاه انجام شد.

مدیرعامل نیروگاه بندرعباس افزود: تداوم تولید و کاهش هزینه‌ها از جمله پارامتر‌های اصلی در بهره‌وری از نیروگاه‌های تولید برق هستند، و کارکرد بیشتر قطعات نیروگاهی تحت شرایط سخت کاری از قبیل؛ درجه حرارت و فشار کاری بالای سیال باعث آسیب‌دیدگی و استهلاک بالای این قطعات می‌شود.

حسین سلیمی عنوان کرد : یکی از افتخارات نیروگاه در سال های اخیر، خودکفایی در زمینه ساخت قطعات نیروگاهی است و این مهم در سایه حمایت از تولید داخلی در نیروگاه بندرعباس محقق شده است.

سلیمی یادآور شد: در این زمینه صرفه جویی های بسیار زیادی شده است و قطعات ساخته شده برگ زرینی از افتخارات صنعت برق هرمزگان به ویژه شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان و نیروگاه بندرعباس به شمار می رود.

سلیمی ، عیب‌یابی به موقع و بازسازی قطعات آسیب دیده و مستهلک در کوتاه‌ترین زمان در امر تولید برق را ضروری برشمرد.