با حضور مسئولین توسعه و بهره برداری فاضلاب استان انجام شد

بازدید و جلسه بررسی وضعیت ساخت و تجهیز تصفیه خانه های فاضلاب پرند و رباط‌کریم

در این جلسه که با حضور معاون توسعه و بهره برداری فاضلاب استان تهران ، رئیس گروه توسعه تصفیه خانه های فاضلاب، مدیر عامل آبفای جنوبغربی و همچنین مشاور و پیمانکار مجری طرح های مذکور برگزار شد آخرین وضعیت طرح تصفیه خانه های فاضلاب پرند و رباط‌کریم مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

به گزارش برقآب، به نقل از روابط عمومی آبفای جنوبغربی استان تهران در این جلسه که با حضور معاون توسعه و بهره برداری فاضلاب استان تهران ، رئیس گروه توسعه تصفیه خانه های فاضلاب، مدیر عامل آبفای جنوبغربی و همچنین مشاور و پیمانکار مجری طرح های مذکور برگزار شد آخرین وضعیت ساخت و تجهیز طرح تصفیه خانه های فاضلاب پرند و رباط‌کریم مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
در این برنامه که از ساعت ۷صبح شنبه ۲۶ خرداد ماه انجام شد . ضمن بازدید میدانی از هر دو پروژه ، مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان با ارائه گزارشی به آخرین وضعیت و پیشرفت فیزیکی اعم از مکانیکی و برقی و ساختمانی طرح های مذکور پرداخت .
ابراهیم یزدیان با اشاره به اینکه پروژه ی مدول دوم تصفیه خانه ی پرند تقریبا در حال انجام کارهای پایانی است یاد آور شد: تصفیه خانه فاضلاب رباط کریم نیز با پیشرفت فیزیکی ساختمانی ۹۰ درصد و الکترو مکانیکی ۵۰ درصد در حال انجام است ضمن تاکید بر اجرای منظم پروژه یاد آور شد؛ انتظار می‌رود با تلاش و همکاری مشاور و پیمانکار مجری طرح و همچنین تامین به موقع اعتبارات تخصیص یافته پروژه های مذکور انشاالله مطابق برنامه و در زمان تعیین شده افتتاح و به بهره برداری برسند .
دکتر محمدی ده چشمه معاون بهره‌برداری و توسعه فاضلاب آبفای استان تهران نیز ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته پیشرفت پروژه های مذکور را قابل توجه دانسته و اجرای برنامه های مرتبط تا زمان افتتاح و بهره‌برداری را مورد تاکید قرار داد