بازدید میدانی مدیر عامل آبفا خراسان رضوی از پروژه های خوشاب

مدیرعامل شرکت آبفای خراسان رضوی به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه های آب و فاضلاب به خوشاب سفر کرد و ضمن بازدید میدانی از آخرین مراحل پروژه های اجرایی فعال در این شهرستان آنها را مورد بررسی قرار داد.

بازدید میدانی مدیر عامل آبفا خراسان رضوی از پروژه های خوشاب

به گزارش برقاب،مدیرعامل شرکت آبفای خراسان رضوی به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه های آب و فاضلاب به خوشاب سفر کرد و ضمن بازدید میدانی از آخرین مراحل پروژه های اجرایی فعال در این شهرستان آنها را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی آبفای خوشاب، «حسین امامی» دردیدار  با  محمود شم آبادی فرماندار این شهرستان  ضمن تشریح مشکلات حوزه آب شرب در  خراسان رضوی و نیز تنش های آبی موجود ناشی از خشکسالی های متوالی و افت آبهای زیرزمینی ، افزایش بی رویه مصارف و نقش کلیدی آب در توسعه پایدار منطقه ، بر ضرورت فرهنگ سازی و تغییر رویه مصارف بویژه در مصارف خانگی و اتخاذ تدابیر و تصمیمات سختگیرانه درجهت صیانت از این نیاز اساسی و بی بدیل تاکید کرد.

وی با قدردانی از زحمات فرمانداری شهرستان و بخشداران محترم در راستای همکاری با آبفا و پیشبرد پروژه های آبرسانی بر اتمام پروژه های نیمه تمام و نیز تامین اعتبارات مورد نیاز برای آغاز طرح های تعریف شده جدید تاکید و قول مساعد دادند مشکلات این حوزه با همت و تلاش آبفای شهرستان و حمایت مسئولان استانی و همکاری فرمانداری محترم به یاری خدا مرتفع خواهد شد.

محمود شم آبادی فرماندارخوشاب در این نشست  با ابراز رضایت از عملکرد کلی آبفای شهرستان با توجه به محدودیت ها و کسری منابع آبی  و خشکسالی های اخیر ، ضمن اشاره به اهم اقدامات انجام شده در سنوات گذشته و ضرورت پیش بینی اقدامات قابل توجه در حوزه تامین ، توزیع و نگهداری آب شرب شهرستان خواستار صدور مجوزحفر چند حلقه چاه ، افزایش حجم مخازن ذخیره و نیز اصلاح شبکه های فرسوده شد.