بازدید مشاور مدیرعامل توانیر از مرز مهران

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام، مرادی نماینده وزارت نیرو در ستاد اربعین کشور و معین پور مشاور مدیرعامل توانیر در امور مجلس از زیر ساخت های برق در مرز مهران بازدید و با استاندار ایلام دیدار کردند.

به گزارش برقاب،  روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام، مرادی نماینده وزارت نیرو در ستاد اربعین کشور و معین پور مشاور مدیرعامل توانیر در امور مجلس از زیر ساخت های برق در مرز مهران بازدید و با استاندار ایلام دیدار کردند.
در این دیدار بر لزوم تقویت زیر ساخت های انرژی در استان به ویژه مرز مهران به عنوان مهم ترین مرز برای عبور زوار در ایام اربعین تاکید شد.
استاندار ایلام در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات صنعت برق کشور و شرکت توزیع برق استان در ایام اربعین سال گذشته گفت: خدمات صنعت برق در ایام اربعین بسیار درخشان بود و امیدواریم تامین پایدار برق در امسال نیز نقطه اتکا ستاد اربعین در حوزه برق و انرژی باشد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام نیز با اشاره به اینکه در اربعین سال گذشته بیش از ۷ برابر ظرفیت مورد نیاز امکان تامین برق برای دلدادگان امام سوم شیعیان در مرز مهران را داشتیم گفت: اربعین در دولت سیزدهم یک ضرورت بی بدیل است و نکاه وزارت نیرو و شرکت توانیر به تامین برق زیرساخت های این حماسه بزرگ و بی نظیر در دنیا نشان از اهمیت موضوع دارد.
ناصری در حاشیه جلسه ستاد اربعین که با حضور نمایندگان وزارت نیرو و توانیر و استاندار ایلام برگزار شد، از حمایت های بی دریغ دکتر بهرام نیا از صنعت برق در دو سال اخیر تقدیر کرد و خاطر نشان شد: پست دوم مهران ، تامین برق مواکب، تامین تجهیزات ضروری مانند دیزل ژنراتور و نیز عقد قراداد احداث سیستم روشنایی معابر با لامپ های LED از موارد جمله فعالیت این شرکت برای برگزاری هر چه با شکوه تر حماسه بزرگ اربعین حسینی است.

icon