بازدید مدیرعامل آب منطقه ای گیلان از پروژه های در دست اجرای تالش

مدیرعامل آب منطقه ای گیلان از پروژه های در دست اجرای این شرکت در شهرستان تالش بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری برقاب؛ به نقل از روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان مدیرعامل آب منطقه ای گیلان از پروژه های در دست اجرای این شرکت در شهرستان تالش بازدید کرد.

وحید خرّمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان با همراهی ایرج موذن سرپرست فرمانداری تالش از پروژه های احداث سد لاستیکی کرگانرود و تجهیز چاه فلمن و خط انتقال آب تالش و عملیات تکمیلی آن در این شهرستان بازدید کرد.

وحید خرّمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان در حاشیه این بازدید گفت: پروژه چاه فلمن و خط انتقال آب تالش که هم اکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد در تابستان سال جاری به صورت آزمایشی مورد بهره برداری قرار گرفت و در نتیجه کمترین قطعی آب شرب در سطح شهر را شاهد بودیم.

وی اظهار امیدواری کرد؛ با بهره برداری از این پروژه، آب شرب شهر تالش تا ۲۵ سال آینده تامین خواهد شد.

مدیرعامل آب منطقه ای گیلان در خصوص پروژه سد لاستیکی کرگانرود نیز گفت : این سد هم اکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و از محل اعتبارات استانی با هدف توسعه اراضی کشاورزی، بهره‌برداری تفریحی و گردشگری، پرورش آبزیان، تغذیه آب زیر زمینی، افزایش تراز آب و امکان انتقال آب به مزارع در حال اجراست.

وحید خرّمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان در پایان گفت: با بهره برداری از سد لاستیکی کرگانرود ۲۴۱۰ هکتار از اراضی شالیزاری تالش تحت پوشش قرار خواهند گرفت.