اولین اقدام فراگیر سال ۱۴۰۰در استان اردبیل برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از اجرای اولین اقدام فراگیر تعمیرات و بهینه سازی شبکه های توزیع در سال ۱۴۰۰ و با محوریت عبور از پیک تابستان در سطح استان خبر داد. حسین قدیمی اهداف این اقدام فراگیررا اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع ،کاهش تلفات شبکه ،کاهش پیک و حفظ آمادگی […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از اجرای اولین اقدام فراگیر تعمیرات و بهینه سازی شبکه های توزیع در سال ۱۴۰۰ و با محوریت عبور از پیک تابستان در سطح استان خبر داد.
حسین قدیمی اهداف این اقدام فراگیررا اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع ،کاهش تلفات شبکه ،کاهش پیک و حفظ آمادگی همکاران برای مقابله با بحران ها برشمرد .
وی افزود:این اقدام فراگیر همزمان با سراسر کشور ، با حضور ۱۰۵ نفر از همکاران در قالب ۴۴ اکیپ عملیاتی ، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و نظارت گروه ایمنی در استان اردبیل در حال برگزاری می باشد .
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در ادامه اقدامات اجرایی امروز همکاران را در سطح استان تعدیل روشنایی معابر درون شهری و بین شهری،جمع آوری برق های غیر مجاز ، مقابله با دستگاههای استخراج رمز ارز غیر مجاز و هم چنین اصلاح ضعف برق مناطق از جمله منطقه سینا در شهر اردبیل بیان نمود.
قدیمی گفت:در منطقه سینا با تعدیل فیدرهای فشار ضعیف و خروج ۲ فیدر فشار ضعیف ،هم در سطح فشار متوسط و هم در سطح فشار ضعیف تعدیل بار انجام خواهیم داد و ضعف برق منطقه رفع خواهد شد.