اهدا جوایز به مشترکان برتر در برنامه در جریان باش

مناطق و مشترکان کم مصرف منتخب تهرانی از سوی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در برنامه تلویزیونی در جریان باش، معرفی و به مشترکان برتر در بخش خانگی، پاداش نقدی اهدا خواهد شد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ با توجه به استقبال گسترده هموطنان از برنامه تلویزیونی در جریان […]

مناطق و مشترکان کم مصرف منتخب تهرانی از سوی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در برنامه تلویزیونی در جریان باش، معرفی و به مشترکان برتر در بخش خانگی، پاداش نقدی اهدا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ با توجه به استقبال گسترده هموطنان از برنامه تلویزیونی در جریان باش، این شرکت در قسمت های پیش رو، هر هفته ضمن معرفی دو منطقه از مناطق 22 گانه برق پایتخت که کمترین مصرف برق را داشته اند، به قید قرعه به یکی از مشترکان خانگی کم مصرف در تهران، پاداشی نقدی اهدا خواهد کرد.

معرفی مناطق کم مصرف تهران به منظور قدردانی از مشترکان برق ساکن در این مناطق خواهد بود و در راستای تقدیر از همراهی و همکاری پایتخت نشینان در کاهش بار شبکه توزیع برق، مجریان این برنامه با حضور در منزل مشترکان خانگی منتخبی که کمترین مصرف برق را داشته اند، ضمن اهدای جایزه، بینندگان برنامه را با راهکارهای مدیریت مصرف و افزایش بهره وری انرژی برق آشنا خواهند کرد.

برنامه تلویزیونی ترکیبی “در جریان باش” با محور موضوعی مدیریت مصرف برق و بخش های جذاب، شاد و متنوع، به ابتکار و همت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و همراهی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در راستای آشنایی هموطنان با اهمیت مدیریت مصرف برق تهیه شده و روزهای زوج و پنج شنبه ها ساعت 20 از شبکه شما در حال پخش است.