انتصاب مدیران جدید شرکت برق حرارتی

مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی با صدور احکامی جداگانه مدیران جدید این مجموعه مادرتخصصی را منصوب کرد. محسن طرزطلب با صدور حکمی ناصر اسکندی را به عنوان معاون راهبری تولید و امیر دودابی‌نژاد را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت منصوب کرد. اسکندری پیش از این معاون مدیریت توسعه و منابع […]

مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی با صدور احکامی جداگانه مدیران جدید این مجموعه مادرتخصصی را منصوب کرد.

محسن طرزطلب با صدور حکمی ناصر اسکندی را به عنوان معاون راهبری تولید و امیر دودابی‌نژاد را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت منصوب کرد.

اسکندری پیش از این معاون مدیریت توسعه و منابع انسانی شرکت برق حرارتی، مدیرعامل برق منطقه‌ای زنجان و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز بوده است. دودابی‌نژاد نیز پیش از این مجری طرح‌های نیروگاه‌های خصوصی شرکت برق حرارتی و معاون فنی و استانداردهای سازمان ساتبا بوده است.

براساس حکم مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی، روح‌اله اسپنانی به عنوان مجری طرح نیروگاه‌های خصوصی و سید شنتیا صفوی به عنوان سرپرست دفتر بازرگانی، اعتبارات اسنادی و قراردادها منصوب شدند.

اسپنانی پیش از این مدیرکل دفتر بازرگانی، اعتبارات اسنادی و قراردادهای برق حرارتی و همچنین مدیر طرح نیروگاه‌های هریس، اندیمشک، دزفول و ری بوده است.

سعید نصیری نیز با حکم معاون نظارت مالی و خزانه‌دار کل کشور به عنوان ذیحساب شرکت تولید نیروی برق حرارتی منصوب شد.

شایان ذکر است طبق بخشنامه وزیر نیرو انتصاب معاونان مدیران عامل و مجریان نیازی به فراخوان نداشته و به زودی فراخوان انتصاب مدیرکل دفتر بازرگانی، اعتبارات اسنادی و قراردادهای برق حرارتی از سوی این شرکت اعلام خواهد شد.​