انتصاب رئیس مرکز آموزش‌های تخصصی و صلاحیت حرفه‌ای صنعت آب و برق

طی حکمی از سوی وزیر نیرو، «رئیس مرکز آموزش‌های تخصصی و صلاحیت حرفه‌ای صنعت آب و برق» منصوب شد. به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، “رضا اردکانیان” وزیر نیرو در حکمی “محمدرضا فدایی تهرانی” را به‌عنوان رئیس مرکز آموزش‌های تخصصی و صلاحیت حرفه‌ای صنعت آب و برق معرفی و منصوب کرد. در بخشی از متن […]

طی حکمی از سوی وزیر نیرو، «رئیس مرکز آموزش‌های تخصصی و صلاحیت حرفه‌ای صنعت آب و برق» منصوب شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، “رضا اردکانیان” وزیر نیرو در حکمی “محمدرضا فدایی تهرانی” را به‌عنوان رئیس مرکز آموزش‌های تخصصی و صلاحیت حرفه‌ای صنعت آب و برق معرفی و منصوب کرد.
در بخشی از متن حکم فدایی تهرانی آمده است: انتظار می‌رود با همکاری و ارتباط موثر با واحدهای مختلف حوزه ستادی، شرکت‌های مادر تخصصی و شرکت‌های زیرمجموعه و مراکز آموزشی و پژوهشی، در انجام وظایف محوله در چارچوب برنامه‌های وزیر نیرو در دولت دوازدهم همچون “ایفای نقش محوری در برنامه‌ریزی و اجرای آموزش‌های تخصصی با استفاده از ظرفیت‌های موجود در صنعت و همچنین سایر مراکز آموزشی دولتی و غیردولتی”، “تدوین استانداردهای شایستگی و ارزیابی صلاحیت حرفه‌ای نیروی انسانی صنعت آب و برق”، “راهبری سامانه جامع آموزش با هدف ایجاد انسجام در صدور گواهینامه‌های پایان دوره و صلاحیت حرفه‌ای”، “مشارکت در توسعه دیپلماسی آموزشی” و غیره اهتمام ورزید.