انتصاب در آب و فاضلاب شهرستان کوهرنگ

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری طی جلسه ایی در فرمانداری کوهرنگ مدیر امور آب و فاضلاب این شهرستان معرفی و منصوب شد. بنا بر این گزارش با حضور فرماندار محترم شهرستان کوهرنگ آقای زمانپور ، امام جمعه محترم حاج آقا حسین پور ، قائم مقام […]

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری طی جلسه ایی در فرمانداری کوهرنگ مدیر امور آب و فاضلاب این شهرستان معرفی و منصوب شد.

بنا بر این گزارش با حضور فرماندار محترم شهرستان کوهرنگ آقای زمانپور ، امام جمعه محترم حاج آقا حسین پور ، قائم مقام و معاون منابع انسانی و تحقیقات از شرکت آب و فاضلاب استان و تنی چند از مسئولین شهرستانی  با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی این جلسه برگزار گردید.

در این جلسه آقای مرتضی زمانپور فرماندار شهرستان کوهرنگ با تاکید بر ارئه خدمات به کلیه روستاها ضمن تشکر از زحمات مدیران آب و فاضلاب شهری و روستایی سابق آن شهرستان گفت : آقایانی که در سمت مدیر آب و فاضلاب فعالیت می کردند از مدیران سخت کوش و پرتلاش شهرستان بودند که برای ایشان  در کلیه مراحل کاری آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

قابل ذکر است : طی حکمی از سوی دکتر احمدرضا محمدی رئیس هیئت مدیره  و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری آقای علی محمد حسینی به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان کوهرنگ منصوب شد.

یاد آوری می گردد : در ابتدای این جلسه پس از ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده و وضعیت فعلی آب روستاها و شهرهای این شهرستان با اهدای لوح های تقدیر از زحمات آقای مهندس مجید لهرابیان مدیر امور آب  فاضلاب روستایی شهرستان کوهرنگ و آقای هوشنگ غیبی پور  مدیر امور آب  فاضلاب شهر کوهرنگ تقدیر و تشکر بعمل آمد.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری ضمن تبریک به مدیر جدید و تشکر از مدیرانی که تکریم شدند اعلام می نماید : این انتصابات در پی دستورالعمل یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی و تشکیل شرکت یکپارچه آب و فاضلاب استانها و به تبع آن در شهرستانها انجام می گیرد.