امضا تفاهم‌ نامه همکاری دفتر امور بین الملل ساتبا با شرکت ترکیه‌ای

تفاهم‌نامه همکاری دفتر امور بین الملل ساتبا با شرکت EFOR ترکیه با هدف همکاری برای برگزاری نمایشگاه ها و رویدادهای تخصصی حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر امضا شد.
به گزارش برقاب: امضا تفاهم‌ نامه همکاری دفتر امور بین الملل ساتبا با شرکت ترکیه‌ای . تفاهم‌ نامه‌ای با هدف توسعۀ همکاری‌های بین‌المللی به منظور برگزاری نمایشگاه ها و رویدادهای تخصصی، بین دفتر امور  بین الملل ساتبا با شرکت EFOR ترکیه منعقد شد.
این تفاهم‌ نامه همکاری که با حضور مسعود رضائی، مدیرکل حوزۀ ریاست و امور بین‌الملل ساتبا و آقای گرای گروسس، مدیر امور استراتژیک شرکت EFOR امضا شد بر شبکه‌سازی و تعامل برای برگزاری رویدادهای مشترک در دو کشور ایران و ترکیه و استفاده از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در دو کشور و اطلاع‌رسانی در مورد آنها تاکید دارد.
شرکت EFOR یکی از مجریان برگزاری نمایشگاه بزرگ فناوری‌های انرژی‌های پاک، موسوم به (WENERGY Clean Energy Expo) در شهر ازمیر ترکیه است که با حضور شرکت های بزرگ بین المللی در حوزۀ انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری برق، حمل و نقل الکتریکی، ذخیره‌سازی و شبکه‌های هوشمند برق در اواخر اردیبشهت ماه سال ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد و از مجموعه‌های ایرانی نیز برای شرکت در آن دعوت به عمل آمده است.